Nejprodávanější tituly - listopad 2020 - Olomoucký kraj

Čarodějnické procesy na Jesenicku -10%
Čarodějnické procesy na Jesenicku v 17. století byly vlivem mnoha nepříznivých okolností natolik rozsáhlé, že je dnes považujeme za největší masový hon na čarodějnice v celém slezském teritoriu.
Olomoucký kraj

Čarodějnické procesy na Jesenicku

309 Kč
278 Kč
Olomoucké vycházky -10%
Nová kniha Milana Ticháka se od jeho předchozích úspěšných publikací poněkud odlišuje. Nepojednává o městě a jeho často zapomenutých historických osudech tematicky, nýbrž místopisně.
Olomoucký kraj

Olomoucké vycházky

259 Kč
233 Kč
Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů -10%
Autor pohlíží do historie města tentokrát skrze pomníky a pamětní desky v ulicích upomínající na významné osobnosti i dějinné události, ale rovněž o náhrobky na všech zdejších hřbitovech.
Olomoucký kraj

Příběhy olomouckých pomníků a hřbitovů

279 Kč
251 Kč
Rozhledny a ztracené hrady 2. -10%
Druhý díl - Východ láká čtenáře řadou užitečných informací k cestování po populárních i "ztracených" výhledových místech v kraji Královéhradeckém Pardubickém, Jihomoravském, Olomouckém, Moravskoslezském, Zlínském a kraji Vysočina.
Olomoucký kraj

Rozhledny a ztracené hrady 2.

269 Kč
242 Kč
Olomoucko z nebe / Olomouc Region From Heaven -10%
Na jedinečných snímcích uvidíte zajímavé začlenění obcí do okolní přírody, propracované řazení staveb, skvostná zákoutí krajiny a předkládá unikátní pohled na dobře známá místa, která při pohledu shora mohou přinášet zcela nový prožitek.
Olomoucký kraj

Olomoucko z nebe / Olomouc Region From Heaven

629 Kč
566 Kč
Procházky Olomoucí

Krok za krokem olomouckými ulicemi Zažijte královské město Olomouc jinak! Olomouc to není jen katedrála svatého Václava nebo výstaviště Flora. Olomouc to je pestrá architektura, bohatá historie, součást Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Olomoucký kraj

Procházky Olomoucí

169 Kč
Opavsko z nebe / Opava Region From Heaven -10%
Opavsko - tento nádherný kraj vás uchvátí pohledem na krajinu plnou lesů, jezer, vodních ploch, zámků a historických architektonických skvostů, opevnění, která měla chránit naše hranice, ale i krásou vesnic a jejich kostelů a chrámů.
Olomoucký kraj

Opavsko z nebe / Opava Region From Heaven

629 Kč
566 Kč
Štíty – historie a proměny města -10%
Štíty je malé město v Olomouckém kraji, které leží uprostřed podhůří Orlických hor a Hrubého Jeseníku. Štíty jsou jedním z nejstarších měst zábřežského regionu.
Olomoucký kraj

Štíty – historie a proměny města

690 Kč
621 Kč
Raněstředověké pohřebiště Olomouc – Nemilany -10%
Kniha obsahuje kompletní souhrn informací o raněstředověkém pohřebišti Olomouc-Nemilany. Jednotlivé kapitoly postupně obeznamují čtenáře s historií archeologického výzkumu a s nálezovými kontexty jednotlivých hrobů.
Olomoucký kraj

Raněstředověké pohřebiště Olomouc – Nemilany

280 Kč
252 Kč
Uničov -10%
Podnětem k vydání knihy bylo nadcházející 800. výročí nejstarší písemné zprávy o Uničově a především 110. výročí narození uničovského kronikáře a historika JUDr. Tomáše Souška. Byl jediným, kdo se po roce 1945 dlouhodobě zabýval historií Uničova.
Olomoucký kraj

Uničov

250 Kč
225 Kč