Nejprodávanější e-knihy - listopad 2020 - kuchařky

Víc než jen vietnamská kuchařka -20%
Uvařte si vietnamské speciality přímo u vás doma. Autoři, kteří vás povedou krok za krokem, jsou z těch nejpovolanějších – jedná se totiž o představitele druhé generace Vietnamců žijících v Česku.
kuchařky

Víc než jen vietnamská kuchařka

169 Kč
135 Kč
Výživa pro maximální sportovní výkon -20%
Každého člověka vyznávajícího aktivní životní styl často trápí otázka kdy a co jíst. A právě nutriční timing, tedy optimální načasování příjmu těch správných živin, podporující maximalizaci výkonu a energie, je velmi důležitý pro tvorbu svalové tkáně.
kuchařky

Výživa pro maximální sportovní výkon

271 Kč
217 Kč
Božská kuchařka -20%
Chcete dobře vařit a jíst, ale nemáte čas či chuť trávit hodiny u sporáku? Autorka blogu Bohyně kuchyně také ne. Má tři děti, práci, vlastní záliby a koníčky, ale nechce sebe ani rodinu šidit na jídle.
kuchařky

Božská kuchařka

199 Kč
159 Kč
Ještě jeden croissant na cestu -20%
(1x)
Tour de France ve spojení s kulinářským zážitkem Oslava cyklistiky, francouzských pekařství a všemožných dobrot, na které budete mít během čtení neodolatelnou chuť. Autorka projela na kole celou Francii, z Cherbourghu až do Paříže.
kuchařky

Ještě jeden croissant na cestu

239 Kč
191 Kč
Koláče Chez Lucie -20%
Pořádně vypečené koláče od známé foodblogerky snadno a rychle! Sladké synonymum štěstí na šest písmen? Koláče! Populární cukrářka Chez Lucie vás zasvětí do tajů jejich pečení a ukáže vám, jak vytvořit ty nejlahodnější kousky.
kuchařky

Koláče Chez Lucie

169 Kč
135 Kč
Kuchařka při onemocnění dnou -20%
Kuchařka z edice Vaříme s dietní sestrou je určená pacientům, kterým byla diagnostikována dna a vysoká hladina kyseliny močové. Kuchařka od nutriční terapeutky z IKEMu je návodem na stravování v akutním stadiu nemoci, ale i pomocníkem ve výběru potravin ve stadiu chronického onemocnění k předcházení problémů.
kuchařky

Kuchařka při onemocnění dnou

119 Kč
95 Kč
Moderní česká cukrařina -20%
(2x)

Pečte a inspirujte se recepty uznávaného mistra cukráře Josef Maršálek vyzradil svá sladká tajemství a sepsal 47 skvělých receptů – nechte se vést jeho radami a inspirujte se triky, které v praxi používá.

kuchařky

Moderní česká cukrařina

219 Kč
175 Kč
Neber to jídlo tak vážně -20%
Kniha o zdravém životním stylu trošku jinak, která nemá ambice naučit čtenáře jíst super zdravě - spíše chce vnuknout myšlenku, jak začít jíst normálně. Celá kniha se nese v odlehčeném pohledu na jídlo a zdravý životní styl, v duchu názoru, že k životu je důležité mít nejen zdravé tělo, ale i zdravý rozum.
kuchařky

Neber to jídlo tak vážně

169 Kč
135 Kč
Retrojídlo -20%
Pamatujete na mléčné bary, šunku v aspiku, ruské vejce, kubánské pomeranče nebo termosky, co se tak snadno rozbily zevnitř? Na některé podoby socialistického stravování vzpomínáme rádi, u jiných se nám strachy sevře žaludek – pojďte si je připomenout všechny!
kuchařky

Retrojídlo

229 Kč
183 Kč
Tajné tipy našich babiček -20%
Vraťme se k babičkám! Najdeme u nich všechno. Dobré jídlo, dobré rady i dobré příběhy. Receptáře minulých generací skrývají poklady – nejen recepty na jednoduchá tradiční jídla, ale i praktické tipy pro domácnost a bylinkovou lékárnu.
kuchařky

Tajné tipy našich babiček

199 Kč
159 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 44 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>