Hana Hrabáková po tom, co s úspěchem publikovala své povídky časopisecky, nyní přichází oslovit čtenáře uceleným souborem humorných textů doslova „ze života“.
Nejznámější český mystik, JUDr. Eduard Tomáš, předpověděl v novinovém rozhovoru brzký opětovný příchod Ježíše. Dílko je vlastně takovým malým životopisem člověka, o kterém je autor přesvědčen, že je skutečně tím Tomášovým Kristem.
V druhé části audioknižní podoby tohoto satirického sitcomu z prostředí vysoké politiky, sledujeme kariérní postup britského politika Jamese Hackera až k vytoužené funkci premiéra.
Ruský týden je základní dílo české rockové a humoristické literatury. František Ringo Čech (1943) v něm otevřeně a bez příkras vzpomíná na sedm dní z několikatýdenního turné se zpěvákem Jiřím Schelingerem (1951-1981).
Kniha Tajemstvi bohatych (Ostravaku) je prostou a nevyumělkovanou oslavou lásky k životu. Je férově upřímná, otevřená, nic neskrývající, na nic si nehrající – prostě taková, jak je mezi lidmi na Ostravsku zvykem spolu komunikovat.