Nejprodávanější e-knihy - listopad 2020 - kuchařky

Bezlepkové kváskové pečení -20%

Upečte si sami doma bezlepkový kváskový chléb, Chleban s An!   Myslíte si, že upéct si vlastní chleba bez lepku bude složité? Autorka této knihy vás přesvědčí, že ne. Sama má celiakii, čerpá tedy z vlastních zkušeností a navíc moc dobře ví, co vás trápí.

kuchařky

Bezlepkové kváskové pečení

149 Kč
119 Kč
Deník Whole30 -20%
Právě v rukou držíte vše, co vám scházelo pro úspěšné dokončení stravovacího restartu: svůj osobní deník, návod, povzbuzení, inspiraci, tipy a triky – prostě každodenního kouče a společníka, který vás bude motivovat a doprovázet den za dnem k cíli.
kuchařky

Deník Whole30

199 Kč
159 Kč
Dobroty pro diabetiky -20%
Přes 60 receptů. Ve sladkých jídlech této kuchařky nenaleznete žádný přidaný cukr. Jejich přirozenou sladkost zajišťuje ovoce, nebo jsou přislazovány stévií či medem. Slané recepty mají nízkosacharidové složení. Jsou to prostě dobroty, které budou chutnat jak diabetikům, tak těm, kdo chtějí omezovat cukr ve své stravě.
kuchařky

Dobroty pro diabetiky

159 Kč
127 Kč
Domácí sýry -20%

Vyzkoušejte si výrobu vlastního sýra! Získáte úžasné dobroty a naleznete nové hobby!  Podle této knihy se naučíte vyrábět mnoho druhů domácích sýrů. Nepotřebujete vlastní krávy, kozy ani ovce, nemusíte bydlet na statku. Stačí se jen řídit pokyny zkušené autorky, sehnat si doporučované pomůcky a přísady a pečlivě dodržovat postupy.

kuchařky

Domácí sýry

169 Kč
135 Kč
Fitness recepty -20%
Vyzkoušejte některý z téměř sto snadných receptů a budete se cítit skvěle! Všechny jsou plné bílkovin, zdraví prospěšných tuků, obsahují minimum cukru, a hlavně výborně chutnají.
kuchařky

Fitness recepty

219 Kč
175 Kč
Luštěniny ze Svatojánu -20%

Zdravé recepty z luštěnin od populární kuchařky ze Svatojánu Luštěniny bývají v současném českém jídelníčku opomíjené. Jsou však zdrojem hodnotných bílkovin, a to nejen pro vegetariány a vegany.

kuchařky

Luštěniny ze Svatojánu

199 Kč
159 Kč
Malá diabetická kuchařka -20%

Součástí každého receptu jsou propočty živin a energie Při onemocnění diabetu je velmi důležité vybírat si takové potraviny, které mohou pomoci příznivě ovlivnit glykémii nebo hmotnost.

kuchařky

Malá diabetická kuchařka

119 Kč
95 Kč
Sushi - Od začátečníka k mistrovi -20%
Sushi je delikatesa, na níž si po celém světe pochutnávají miliony lidí a své stálé místo si našla i u nás. Bohužel však většina lidí stále chodí za touto japonskou pochoutkou pouze do restaurací, protože před její domácí přípravou mají respekt.
kuchařky

Sushi - Od začátečníka k mistrovi

169 Kč
135 Kč
Upečeno s láskou -20%
(1x)
Pekařina je staré voňavé řemeslo, které dnes s radostí opět objevujeme. Ponořte se do světa domácího pečení a s ním spojených tradic.
kuchařky

Upečeno s láskou

199 Kč
159 Kč
Večeře v Paříži -20%

Užívejte si jídlo jako Francouzi! Elizabeth se zamilovala do pohledného Francouze a odstěhovala se do Paříže, kde objevila nový kulinářský svět. Při pozorování francouzských přátel pochopila, že to, co Američané chápou jako dodržování diety, je pro Francouze normální způsob stravování. A jedí tak s potěšením, chutí a vkusem. Není důležité, jestli chcete změnit způsob života, nebo najít novou inspiraci, Večeře v Paříži do vaší kuchyně i do života přinese především radost.

kuchařky

Večeře v Paříži

149 Kč
119 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 44 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>