Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2020 - česká

Nachové pustiny
Sedmnáct let uplynulo od chvíle, kdy OSN schválilo bombardování Prahy. Katastrofu to neodvrátilo. Agresivní parazit pohlcuje zbytky zdevastované civilizace a proměnil krajinu v Nachové pustiny.
česká

Nachové pustiny

159 Kč
Nárok na lásku

Co je láska? To, že toho druhého přitahuješ? Že si užiješ několik minut vzrušení? Když cítíš k někomu druhému to, co tě nutí žít dál? Tohle vše prožívá Petr a jeho přátelé v novém příběhu „Nárok na lásku“. Láska umí potěšit, ale i zabolet.

česká

Nárok na lásku

129 Kč
Neboj se vrátit domů
(5x)
Knižní rozhovor se zakladatelkou hospicového hnutí u nás.
česká

Neboj se vrátit domů

199 Kč
Nenasytná
SEX - je opět hlavním tématem další knihy autorky Jany Javorské. Jak se může stát z usazené manželky, která nezná nic jiného než nudu všedního života, zaměstnání, péči o rodinu a manžela, vášnivá a nenasytná milenka prahnoucí dnes a denně po sexu?
česká

Nenasytná

129 Kč
Nesmrtelní

Kniha Nesmrtelní Miloše Zapletala přibližuje čtenářům aktivity mnoha známých osobností navzdory jejich pokročilému věku. Vybral si 43 slavných „mladých staříků“, jak je nazývá, jejichž průměrný věk je 86 let.

česká

Nesmrtelní

280 Kč
Nezlomný
Pravdivý příběh plný bolesti, vzdoru a odhodlání Njoro musel opustit v šesti letech matku, která byla závislá na alkoholu a mlátila ho. Začal žebráním, ale brzy mu nezbylo než krást. Život v gangu provázelo znásilňování i lynčování.
česká

Nezlomný

149 Kč
Očarovaná Havaj
Užijete si květinový tanec hula hula a další rozmanitosti snad nejkrásnější země světa. Aloha! Velikost souboru 51Mb.
česká

Očarovaná Havaj

248 Kč
Opráski zhistorje svjeta II
Rok se s rokem sešel a po velkém úspěchu prvních světových oprásků je tu druhý díl! Najdete v něm Ěžíška, Ajfouna i Fídela. Můžete se těšit na mizlitele, bořítele a hlavně na ŽEVLIČKU! ĎI, ĎI, ĎI, ĎI...
česká

Opráski zhistorje svjeta II

169 Kč
Ostny a oprátky
(2x)
Dvojnásobný držitel ceny Magnesia Litera vytvořil mozaiku na první pohled absurdních situací odehrávajících se ve zlomových okamžicích dějin dvacátého století.
česká

Ostny a oprátky

199 Kč
Otoč se tváří ke slunci
Když Alice potřebuje udělat tlustou čáru za minulostí, přesídlení na venkovský statek se zdá být skvělý nápad. Dům je však zatížen věcným břemenem – útulkem pro opuštěná zvířata, což přináší řadu nečekaných potíží.
česká

Otoč se tváří ke slunci

189 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100