Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2020 - beletrie

Vysoký účet
Když se v bistru ve Three Pines najde ve stěně sto let stará, ručně nakreslená mapa, nejdřív se zdá, že jde o pouhou kuriozitu, ale čím důkladněji ji obyvatelé vesnice zkoumají, tím podivnější jim připadá.
beletrie

Vysoký účet

279 Kč
Dobře utajený Skot
(1x)
Vynalézavá anglická dáma a horkokrevný skotský horal spojí své síly, aby obelstili darebáka, aniž by porušili jediné pravidlo!
beletrie

Dobře utajený Skot

229 Kč
Skrytá na Bahamách
Dala mé své tělo a nevinnost… a ráno odešla, aby se vdala za jiného. To ovšem Santo nevěděl, že Gia mu vzala více než jenom srdce. Dozvědět se to měl až za pár let, a to jenom díky úplně náhodnému setkání na Bahamách, kde se Gia ukryla.
beletrie

Skrytá na Bahamách

59 Kč
Na smrt
(14x)
Román Na smrt je unikátní žánrový mix historické ságy, thrilleru a hororu.
beletrie

Na smrt

278 Kč
Tajemství loňských Vánoc
Hledal tu ženu, nebo ji už nikdy v životě nechtěl vidět? Když Gabe po roce znovu Abby uviděl, všechno zase ožilo. Ta touha, ten chtíč, ta vášeň… Ta nenávist! Protože Abby ho před rokem zradila tak jak doposud nikdo. A on jí zradu neodpustil.
beletrie

Tajemství loňských Vánoc

59 Kč
Pomýlená dědička
Těžko říci, kdo byl více vyveden z míry. Jestli Alissandru, když zjistil, že jeho bratr odkázal svůj dům a veškerý majetek své švagrové, nebo Isla, když se od Alissandrua dozvěděla, že se náhle stala velmi, ale velmi bohatou…
beletrie

Pomýlená dědička

59 Kč
Uranova
(2x)
Anglická dívka Angela, která má těsně před svatbou, se v srpnu 1968 vydá do Československa navštívit rodinu svého otce, jehož nikdy nepoznala. Poslední, co od ní její snoubenec Henry uslyší ze sluchátka telefonu, je slovo „chleba“...
beletrie

Uranova

198 Kč
Síla přitažlivosti
Carol Marinelliová: Síla přitažlivosti Abe byl stejně tak chladný jako prosincový New York, kam Naomi přijela pomáhat své kamarádce. Stejně jako byl chladný, byl ale i krásný a Naomi pochopila hned po prvním setkání, že tento muž jí změní život.
beletrie

Síla přitažlivosti

59 Kč
Sladká pomsta
(2x)
Spoře oděný Masaj v centru Stockholmu, kde mrzne, až praští. Geniální podnikatel prodávající pomstu na klíč. Pár toužící po odplatě. A ten, kterému se chtějí všichni pomstít.
beletrie

Sladká pomsta

219 Kč
Moje nejoblíbenější jednorázovka
Další román od bestsellerové autorky a odbornice na moderní randění je o seznamkách a podivných lidech, kteří se na nich objevují. Možná se budete smát, a možná se někdy jen hořce pousmějete, protože sakra víte, jaké to je!
beletrie

Moje nejoblíbenější jednorázovka

225 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>