Nejprodávanější tituly - duben 2020 - pohádky a legendy

Podívánky -10%
Otevřete si knížku jako okno a podívejte se, kolik zajímavých věcí se skrývá v napohled docela obyčejném světě docela obyčejné rodiny! Kde je kdo doma? Jak se jmenuje dcera syna tatínka mojí maminky? Proč je na světě hezky? Který je nejhezčí den v tý
pohádky a legendy

Podívánky

179 Kč
161 Kč
Magor dětem -10%
(6x)
Knížku půvabných veršů pro malé děti napsal básník, esejista a kulturní organizátor Ivan M. Jirous v osmdesátých letech během těžkého žaláře ve Valdicích, do něhož byl odsouzen z politických důvodů.
pohádky a legendy

Magor dětem

248 Kč
223 Kč
Jak si postavit auto -15%
(12x)
Dva kamarádi, krysák Arny a vrabčák Zíla, se rozhodnou, že si postaví auto. Získají důležitého spojence, žabáka Kristiána. V příběhu, kde během stavby musí překonávat mnoho různých překážek, se čtenář dozví, jak je sestrojen a jak funguje automobil.
pohádky a legendy

Jak si postavit auto

290 Kč
247 Kč
Kanálníčci -10%
Sliz Blemcavý je tak staré strašidlo, že se sotva pohne. Smrďouch se živí pachem z různých smrdutých věcí. Můra Vysávalka vysává energii z dětí, co v noci nespí a hrají počítačové hry.
pohádky a legendy

Kanálníčci

299 Kč
269 Kč
Fimfárum -10%
Nově zpracované vydání půvabných pohádek plných humoru, jazykového vtipu i poučení.
pohádky a legendy

Fimfárum

369 Kč
332 Kč
Kovy - iPohádka -10%
(1x)
Co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu? Novodobá pohádka z pera známého youtubera Kovyho.
pohádky a legendy

Kovy - iPohádka

349 Kč
314 Kč
Nadýchané pohádky
(1x)
Dechberoucí pohádky Arnošta Goldflama, Petry Soukupové, Petra Stančíka, Jiřího Stracha, Milady Rezkové, Bogdana Trojaka a Kláry Trojanové.
pohádky a legendy

Nadýchané pohádky

200 Kč
O myšce, která se nebála -10%
(2x)
Jednoho rána se myška rozhodla, že půjde do lesa na průzkum. Ničeho se neleknu, řekla ostatním zvířátkům. A opravdu, ani vlk, ani medvěd, a dokonce ani los ji nevystrašili. Jak to ale dopadlo, když v lesním domečku našla malé, bílé, chlupaté koťátko.
pohádky a legendy

O myšce, která se nebála

199 Kč
179 Kč
Robot v divočině -10%

Napínavý a dojemný příběh o sžívání příslušníků dvou odlišných světů, o síle přátelství a také o tom, že občas je potřeba pro dobro ostatních něco obětovat.

pohádky a legendy

Robot v divočině

299 Kč
269 Kč
Nové pohádky pro unavené rodiče -10%
(2x)
Volné pokračování knížky Krátké pohádky pro unavené rodiče, která vyšla již před deseti lety. Za tu dobu se pochopitelně pár věcí změnilo: Sáře nejsou čtyři, ale čtrnáct, a Báře neméně kritických dvanáct.
pohádky a legendy

Nové pohádky pro unavené rodiče

199 Kč
179 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 454 položek
1 2 3 .. 46 > >>