Nejprodávanější tituly - duben 2020 - romantika

Pojízdný krámek snů -10%
(2x)
Nina ze všeho nejvíc na světě miluje knihy a umí pro každého najít tu nejvhodnější. Jenže knihovna, kde pracuje, je zrušena a introvertní děvče se najednou ocitá tváří v tvář realitě.
romantika

Pojízdný krámek snů

298 Kč
268 Kč
Nezbedná manželka
Zdá se, že manželství Nicola Santo Domenica a Chiary je pouze obchodní dohoda… ale jen do svatební noci! Noci plné hříšných rozkoší a vášně.
romantika

Nezbedná manželka

59 Kč
Nevěsta na záskok
Když šejkovi Zufarovi al Chalía uteče ve svatební den nevěsta, musí rychle najít náhradu, aby nepropukl skandál a nerozvrátil křehkou stabilitu království.
romantika

Nevěsta na záskok

59 Kč
Pochybná závěť
(1x)
Violet Harperová se podle závěti svého panovačného otce musí buď provdat za vikomta Ambertona, nebo zůstane bez prostředků.
romantika

Pochybná závěť

99 Kč
V pokušení -10%
Jsem zvyklý dostat to, co chci a být nejlepší v tom, co dělám. Jako finanční poradce si v New Yorku vydělám majlant a večer neexistuje žena, která by mě odmítla.
romantika

V pokušení

279 Kč
251 Kč
Smlouva s králem
Po skandálu, který zničil její rodinu, touží Kassie jen po klidu. Když ji však jednoho dne unese král Giorgos a žádá informace o své ztracené sestře, Kassie si uvědomí, že klidným dnům je konec.
romantika

Smlouva s králem

59 Kč
Struny lásky -10%
(1x)
Skylar bývala zpěvačkou velice úspěšné pop-rockové kapely. Sláva pro ni však byla utrpením. Když ji navíc potkala nečekaná rodinná tragédie, Skylar se otočila ke světu zády a vytratila se.
romantika

Struny lásky

359 Kč
323 Kč
Svázaná přísahou
Isabella má čtyřiadvacet hodin na to, aby se vdala, jinak přijde o své dědictví po otci!
romantika

Svázaná přísahou

59 Kč
Příručka špatné matky -15%
(2x)
Připadáte si stará na to, abyste po vodce zvracela, anebo příliš mladá, abyste se stala matkou? Každého z vás osloví vtipné a zároveň moudré vyprávění o mateřství a dětství v jeho nejrozmanitějších podobách.
romantika

Příručka špatné matky

258 Kč
219 Kč
Sexy hoteliér -10%
(1x)

Clara Morganová žije svůj sen – modernizuje staré hotely, běhá maratony a je neustále v pohybu.

romantika

Sexy hoteliér

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 467 položek
1 2 3 .. 47 > >>