Nejprodávanější knihy - duben 2020 - pro nejmenší

Bob a Bobek - Králíci z klobouku -10%
Klobouk kouzelníka Pokustona není obyčejný klobouk. Bydlí v něm totiž dva králíci – Bob a Bobek. Když ráno vstanou, zacvičí si a jdou do práce. Každý den zažívají nová a nečekaná dobrodružství a veselé příhody. Setkáme se s nimi v devíti příbězích a
pro nejmenší

Bob a Bobek - Králíci z klobouku

149 Kč
134 Kč
Můj pracovní sešit - Snadná bludiště -10%
Začalo již vaše dítě používat tužku? Použijte sešit a pomozte dítěti jeho schopnosti rozvíjet. Přitom se bude bavit řešením snadných bludišť a získá sebevědomí.
pro nejmenší

Můj pracovní sešit - Snadná bludiště

149 Kč
134 Kč
Nářadí -10%
Jak obrousit dřevo? K čemu slouží pila a jak pevně utáhnout šroub? To všechno se dozvíš z nové interaktivní knížky, která vychází v naučné edice Už vím proč?
pro nejmenší

Nářadí

229 Kč
206 Kč
Jedeme, jedeme -10%
(2x)
Seznamte své děti se vším, co se týká cestování, ať už jde o auta a jízdu po silnici, cestu tramvají, vlakem, lodí či autobusem. Vyprávějte si s dětmi a najděte, co je ukryto v obrázcích. Humorné leporelo pro nejmenší čtenáře.
pro nejmenší

Jedeme, jedeme

99 Kč
89 Kč
Jak to žije ve stromě? -10%
Jak to žije ve stromě? Sleduj cestu malého doubku, který vyroste z žaludu a z něhož se stane mohutný dub. Kdo všechno v něm bydlí?
pro nejmenší

Jak to žije ve stromě?

219 Kč
197 Kč
O mráčkovi - kapesní vydání -10%
Dětská knížka pro začínající čtenáře plná krásných ilustrací autora.
pro nejmenší

O mráčkovi - kapesní vydání

149 Kč
134 Kč
Co jsou hvězdy? -10%
Bohatě ilustrovaná kniha s odklápěcími okénky nabízí základní otázky a odpovědi o hvězdách. Poučte zábavnou formou svého malého zvědavce.
pro nejmenší

Co jsou hvězdy?

219 Kč
197 Kč
Objevujeme svět! Protiklady -10%
Poznávat protiklady s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku
pro nejmenší

Objevujeme svět! Protiklady

249 Kč
224 Kč
Podívej se do svého těla - více než 100 odklápěcích okének -10%
Tato encyklopedická knížka s odklápěcími okénky tě nechá nahlédnout do útrob lidského těla. Nauč se něco nového! Odklop více než 100 okének a zjisti, jak spolu všechny části lidského těla spolupracují a jak jsou vzájemně propojeny.
pro nejmenší

Podívej se do svého těla - více než 100 odklápěcích okének

349 Kč
314 Kč
Malý zajíček - Čísla -10%
(1x)
V této knížce najdou naši nejmenší malého zajíčka a plno jednoduchých aktivit, které jim pomohou naučit se jednoduše a bez námahy počítat do tří.
pro nejmenší

Malý zajíček - Čísla

59 Kč
53 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 69 položek
1 2 3 .. 7 > >>