Nejprodávanější tituly - duben 2020 - sci-fi a fantasy

Košile noci -33%
Nakladatelství Argo pokračuje ve vydávání Donžonu jeho dalšími sériemi. Pořadí publikovaných svazků odpovídá chronologii, jak ji zavedl francouzský nakladatel.
sci-fi a fantasy

Košile noci

298 Kč
199 Kč
The Furthest Station -10%
(1x)
There's something going bump on the Metropolitan line and Sergeant Jaget Kumar knows exactly who to call. It's PC Peter Grant's speciality...
sci-fi a fantasy

The Furthest Station

219 Kč
197 Kč
Pán prstenů
(6x)
Druhý díl trilogie Pán prstenů, která vypráví o nebezpečné cestě Froda, který musí opustit ospalou vesničku Hobitín v Kraji a vydat se na nebezpečnou cestu přes celou Středozem k Puklinám osudu, aby zničil Prsten, a zmařil tak Sauronovy temné plány.
sci-fi a fantasy

Pán prstenů

148 Kč
Princ z Persie 1+1 -33%
(1x)
Komiks, který vznikl za spolupráce s autorem slavné stejnojmenné počítačové hry. Autoři se vrátili k původním inspiračním zdrojům, k perské mytologii a dějinám.
sci-fi a fantasy

Princ z Persie

298 Kč
199 Kč
Růže pro Algernon -10%
(1x)
Růže pro Algernon se od doby svého vzniku objevily v nejednom filmovém či televizním zpracování, jako divadelní hra prošly nepřeberným množstvím rozmanitých realizací po celém světě, inspirovaly rovněž řadu dalších příběhů i hudebních skladeb.
sci-fi a fantasy

Růže pro Algernon

269 Kč
242 Kč
Svatba s překážkami -33%
Isis se má proti své vůli provdat za Strážce Donžonu. Strážce si ale na věno musí půjčit a do zástavy dává Donžon. Pokud půjčku včas nesplatí, připadne Donžon Vilému Delacourtovi...
sci-fi a fantasy

Svatba s překážkami

298 Kč
199 Kč
Bouře mečů -10%
(1x)
Třetí díl cyklu Píseň ledu a ohně zastihuje přeživší hrdiny v překotných událostech. Název knihy Bouře mečů doslova a do písmene vystihuje vražedné tempo, v němž George R. R. Martin pokračuje ve svém vyprávění.
sci-fi a fantasy

Bouře mečů

698 Kč
628 Kč
Hostina pro vrány -10%
(1x)
Západozemí ochromila válka. Ze silného a sebevědomého království zůstaly jen trosky a z mocných rodů jsou nyní pouhé frakce, které bojují o přežití. Železný trůn sice stále láká další a další kandidáty, ale síla na jeho získání jim schází...
sci-fi a fantasy

Hostina pro vrány

598 Kč
538 Kč
Vesmírný kapitán 1 - Na opačný konec galaxie -15%
Harryho Greena unesou v den jeho čtrnáctých narozenin mimozemšťané, a když se vzbudí na jejich kosmické lodi, zjistí, že všichni mimozemšťané jsou fuč.
sci-fi a fantasy

Vesmírný kapitán 1 - Na opačný konec galaxie

298 Kč
253 Kč
Pán prstenů
(5x)
Třetí, závěrečný díl trilogie Pán prstenů, která se řadí ke klasice fantasy literatury.
sci-fi a fantasy

Pán prstenů

148 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>