Nejprodávanější tituly - květen 2020 - děti a mládež

Flandil u doktora -10%
Pokračování předchozího úspěšného titulu Flandil ve školce se tentokrát zaměřuje na problematiku úrazů, zranění, na obavy z ošetření, lékařských zákroků a nemocnice.
děti a mládež

Flandil u doktora

220 Kč
198 Kč
Fotbalová Škola -10%
Dá se hrát fotbal i na Marsu? A co když se chce fotbalistovi během hry čurat? Dokážeš si představit, že bys chodil do fotbalové školy?
děti a mládež

Fotbalová Škola

279 Kč
251 Kč
Garfield a školní duch -10%
Legrace a napětí. Garfield tomu nemůže uvěřit! Nejprve mu Jon vezme televizi, a pak ho dokonce chce s Odiem vzít k veterinářce!
děti a mládež

Garfield a školní duch

169 Kč
152 Kč
Haló, haló, paní Kočko! -10%
(2x)
Obrázková kniha o myších brášcích obsahuje vše, co má dětská knížka pro nejmenší čtenáře mít: bláznové a mistrovsky úchvatné ilustrace, rošťáctví, humor, jednoduchý příběh plný napětí, chytlavou říkanku a poselství o hodnotě spolupráce a přátelství..
děti a mládež

Haló, haló, paní Kočko!

199 Kč
179 Kč
Harry Potter a Kámen mudrců -10%
(2x)
Nové vydání příběhů čarodějnického učně Harryho, tentokrát bohatě vypravené ilustracemi Jima Kaye. Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis...
děti a mládež

Harry Potter a Kámen mudrců

449 Kč
404 Kč
Harry Potter a princ dvojí krve -10%
(1x)
Moc Lorda Voldemorta stále roste a smrtijedi působí spoušť ve světě mudlů i kouzelníků. Když Harry Potter objeví starou učebnici lektvarů patřící tajemnému princi dvojí krve, spoléhá na její kouzla i přes varování svých kamarádů.
děti a mládež

Harry Potter a princ dvojí krve

549 Kč
494 Kč
Hilda a pidilidi -10%
(1x)
Tohle je Hilda, průzkumnice, dobrodružka a fanynka kamenů. Na světě má nejradši dvě věci: svůj skicák a psa Větvíka. Tedy, na světě má nejradši tři věci: svůj skicák, psa Větvíka a maminku.
děti a mládež

Hilda a pidilidi

299 Kč
269 Kč
Historický zpravodaj -10%

Tlustopis plný šokujících dějin! Není nic staršího než včerejší noviny. Nikoho nezajímá, co se stalo včera, lidé hledí jen na přítomnost a do budoucnosti. Pokud držíte tuto knihu a čtete tyto řádky, znamená to jediné – vás zajímá i minulost!

děti a mládež

Historický zpravodaj

299 Kč
269 Kč
Holka na suchu -10%
Anise Sawyerová nechtěla nic než strávit celé léto s přáteli – surfovat, chodit na rybí tacos a pořádat večírky na pláži.
děti a mládež

Holka na suchu

249 Kč
224 Kč
Holka na útěku -10%

Na první pohled je třináctiletá Markéta holka jako každá jiná. Málokdo ale tuší, že to nemá doma jednoduché. Markétin nevlastní otec Martin je na ni stále přísnější. Nepřirozeně ji trestá a máma se snaží to nevidět.

děti a mládež

Holka na útěku

249 Kč
224 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100