Nejprodávanější tituly - květen 2020 - romantika

Láska podle Shakespeara -30%
(1x)
I v 21. století může na univerzitě vzkvétat zakázaná láska jako ze Shakespearova dramatu.
romantika

Láska podle Shakespeara

339 Kč
237 Kč
Výpoveď -10%
(2x)
Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív.
romantika

Výpoveď

299 Kč
269 Kč
Druhá šance pro Řeka
Teddie dokáže nechat zmizet libovolnou kartu z balíčku a nechat ji objevit se někde jinde. A stejně tak zmizela před třemi roky z Aristova života… aby se v něm znenadání znovu objevila. Ale ne sama!
romantika

Druhá šance pro Řeka

59 Kč
Někdo to rád skotské
(2x)
Když po něm střelí bláznivá holka v kalhotách, Munro „Medvěd“ MacLawry neví, co na něj udělalo větší dojem – zda dívčina skvělá muška, nebo její neodolatelně svůdné křivky.
romantika

Někdo to rád skotské

199 Kč
Zachráněné dědictví
Camilla odmítá opustit své milované koně, které po smrti jejího otce převzal miliardář Matías Navarro. Vydává se tedy za mladého chlapce a nechá se najmout jako ošetřovatel koní na jeho ranč.
romantika

Zachráněné dědictví

59 Kč
Šejkova nevěsta
Šejk Karim udělá všechno pro to, aby zachránil své království – dokonce i unese nevěstu! Když princezna Galila, sestra šejka Zufara, odhalí nejtemnější tajemství jeho rodiny, nezbývá mu než ji svést a učinit z ní svou manželku.
romantika

Šejkova nevěsta

59 Kč
Dvě noci v Buenos Aires
Emma měla seznam toho, co ještě chce v životě prožít. Nejdůležitější přání na papír ale nikdy nenapsala! To, že přijala práci u Antonia, nebylo jedno z jejích přání.
romantika

Dvě noci v Buenos Aires

59 Kč
Holubice a had
(3x)

Navždy spojeni, aby se milovali, ctili… nebo shořeli. První ze dvou dílů čarodějnické fantasy. Louise před lety uprchla od čarodějného společenství a skryla se v ulicích Cesarine. Avšak lidé tady čarodějnice loví. Bojí se jich. A upalují je.

romantika

Holubice a had

179 Kč
Probuzené city
Nový šéf v práci, to nikdy nevěstí nic dobrého. A navíc když je to takový floutek, který se dosud jen bavil, a ještě snad ani den nepracoval. Vedoucí grafického oddělení Alex měla vůči Kitu Walkerovi spoustu oprávněných výhrad.
romantika

Probuzené city

59 Kč
Ukradený polibek -10%
Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy.
romantika

Ukradený polibek

329 Kč
296 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 493 položek
1 2 3 .. 50 > >>