Nejprodávanější tituly - červen 2020 - jazz a blues

Kráska a zvířený prach -20%
Album Kráska a zvířený prach obsahuje jedenáct původních písní a celkově třináct tracků vzniklých buď pod bdělým aranžérským dohledem Filipa Jelínka nebo jako výsledek společného hráčského ohmatávání a napínání základní struktury písně.
jazz a blues

Kráska a zvířený prach

349 Kč
279 Kč
Pick Me Up Of The Floor -20%
Pick Me Up Off The Floor je sedmé sólové album devítinásobné držitelky Grammy Norah Jones složené z dosud nevydaných skladeb, které v původním plánu nikdy neměly spatřit světlo světa jako ucelené album.
jazz a blues

Pick Me Up Of The Floor

659 Kč
527 Kč
Nemůžu popadnout tvůj dech -20%
(1x)
Páteř alba tvoří skladby, které představují vrchol koncertů ASPM, a které se v průběhu let proměňovaly a zrály -Asi v tom bude nějakej háček(Spálený), Mezi břehy(Spálený), 100000 modrých sluncí (Spálený / Krůta) a Mé múze(Spálený / Velíšek).
jazz a blues

Nemůžu popadnout tvůj dech

549 Kč
439 Kč
Jelen - Zpěvník -10%
Nepostradatelná kniha pro všechny milovníky skupiny Jelen!
jazz a blues

Jelen - Zpěvník

249 Kč
224 Kč
Platinum Collection -20%
Hudební lahůdka, písně v provedení Ondřeje Havelky!
jazz a blues

Platinum Collection

429 Kč
343 Kč
Lune rouge -20%
Na albu Lune rouge se jazzový trumpetista vydává novým směrem. Truffaz ve studiu v mnohem větší míře než dřív využil analogové syntezátory a jednak produkci desky svěřil bubeníkovi Arthuru Hnatkovi, jehož odlišný styl se do nahrávky výrazně otiskl.
jazz a blues

Lune rouge

639 Kč
511 Kč
Trio hraje Suchého & Šlitra -20%
Světově respektovaný jazzový klavírista Emil Viklický natočil svoji poctu semaforským písničkám, které již více než půl století patří k tomu nejlepšímu z naší poválečné kultury.
jazz a blues

Trio hraje Suchého & Šlitra

290 Kč
232 Kč
Confessin' The Blues Vol.1 -20%
Výpravná kompilace vydávána pod záštitou samotných Rolling Stones s obalem, který je dílem jejich kytaristy Ronnie Wooda, obsahuje nahrávky bluesových legend, které měly na tvorbu RS velký vliv.
jazz a blues

Confessin' The Blues Vol.1

669 Kč
535 Kč
Giant Steps (Mono Remaster) -20%
Reedice alba Johna Coltranea z roku 1960.
jazz a blues

Giant Steps (Mono Remaster)

529 Kč
423 Kč
Jazz -20%
Benefiční koncert sester Ivy Bittové a Idy Kelarové se uskutečnil 5. ledna 2008 ve velkém sále pražské Lucerny. Jednalo se o exkluzivní, jedinečnou hudební událost dvou předních osobností české hudby s mezinárodním renomé. Sestry Ida a Iva se vůbec poprvé sešly na společném koncertě. 2DVD obsahuje mj. záznam z koncertu.
jazz a blues

Jazz

399 Kč
319 Kč