Nejprodávanější tituly - červen 2020 - romantika

Až léto skončí -10%
Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas.
romantika

Až léto skončí

299 Kč
269 Kč
Výpoveď -10%
(2x)
Pracovat pro hotelového magnáta Prestona Parkera není žádný med, a když Tara nastoupila jako jeho asistentka, nikdo nevěřil, že vydrží déle než dva měsíce, protože dvacet lidí před ní skončilo ještě mnohem dřív.
romantika

Výpoveď

299 Kč
269 Kč
Sexy srážka -10%
Kailyn Flowersová byla vždycky klidná, racionální a měla všechno pod kontrolou – dokud neskončí rozplácnutá na Daxtonu Hughesovi, bývalém herci, do něhož byla jako puberťačka poblázněná. A pak udělá nemyslitelné: během pěti vteřin se z ní stane fany
romantika

Sexy srážka

329 Kč
296 Kč
Miluj mě vším -10%
Tristan Pierce opustil své bratry i rodné město, aby se věnoval vlastním cílům a snům.
romantika

Miluj mě vším

359 Kč
323 Kč
Uvězněná v paláci
Po nečekané bratrově abdikaci musí zhýčkaný playboy Malak nastoupit na trůn. Ale jako by jeden šok nestačil! Jeho poradci vypátrají, že před pěti lety při jednom náhodném nočním dobrodružství v New Orleansu zplodil dítě – následníka trůnu.
romantika

Uvězněná v paláci

59 Kč
Nezkrotná zrzka
Imogen nařídili provdat se za netvora! Neboť taková je pověst temného Javiera, který si bere, co chce. A který se rozhodl, že teď chce ji! Jenže temnota, která Javiera obklopuje navenek, není nic proti temnotě v jeho srdci.
romantika

Nezkrotná zrzka

59 Kč
Konkurz na manželku
Personalistku Danicu, která se ocitla bez práce, svedla dohromady s majitelem úspěšné firmy Lukem Dallasem náhoda. Luke jí nabídl zakázku: uspořádat konkurz na jeho manželku, za což jí vyplatí tři sta tisíc dolarů.
romantika

Konkurz na manželku

59 Kč
Iluze -10%
Překladatelka Karla potkává Martina v těžkém období svého života.
romantika

Iluze

259 Kč
233 Kč
Scandalous: Šokující láska
Říkají mu Mute z určitého důvodu. Je tvrdý, chladný, vypočítavý a promluví jen zřídka. Když už to udělá, tak se vyjadřuje s pohrdáním. Když už to udělá, tak nepromluví na mě. Když už to udělá, tak mi v břiše létá hejno motýlků. Je mu třiatřicet.
romantika

Scandalous: Šokující láska

199 Kč
Tajná komnata
Jsou jako oheň a voda. Mocný a sebejistý šejk Zane a zakřiknutá vědkyně Cat. Největší problémy však ona sama i mocný vládce nosí v sobě. Podaří se jim je překonat, až když zjistí, že jsou si bližší, než by se zdálo. A že je spojuje víc než vášeň…
romantika

Tajná komnata

59 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 470 položek
1 2 3 .. 47 > >>