Nejprodávanější knihy - červenec 2020 - právo

Osudné vynálezy lidstva -10%
(1x)
Kniha je úvahou o osudech dvou mimořádných vynálezů lidstva: státu a jeho právu. Zahrnuje zejména úvahy o některých příčinách závažné krize, v níž se nejdokonalejší organizace lidské společnosti ocitla, a vizi dalšího vývoje.
právo

Osudné vynálezy lidstva

650 Kč
585 Kč
Příběh československé ústavy 1920 I. -10%
Ústavní listina z 29. února 1920 je základním ústavním dokumentem samostatného československého státu. Jan Kuklík sleduje příběh jejího vzniku i její osudy až do roku 1948, kdy byla nahrazena tzv. ústavou 9. května.
právo

Příběh československé ústavy 1920 I.

390 Kč
351 Kč
Městské právo ve střední Evropě -10%
Soubor statí nazvaný Městská práva v Čechách a ve střední Evropě přináší nový pohled na současnou problematiku městského práva v právněhistorické vědě.
právo

Městské právo ve střední Evropě

375 Kč
338 Kč
Pojem práva -10%
Kniha Pojem práva radikálním způsobem změnila tradiční pohledy na právo a jeho vztah k morálce i politice, na pojem přirozeného práva a spravedlnosti i na právní metodologii.
právo

Pojem práva

499 Kč
449 Kč
Advokáti proti totalitě -10%
Strhující životní příběhy deseti statečných obhájců, kteří neváhali prosazovat lidská práva a bojovat za své klienty i v době totality, kdy za tuto zásadovost sami čelili nebezpečí trestu. V jednom případě dokonce trestu smrti!
právo

Advokáti proti totalitě

399 Kč
359 Kč
Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky -10%
Podvod je delikt, jehož definice existovala ve všech moderních právních systémech a zůstává určený až do dnešní doby. Nad tím vším se zamýšleli autoři kolektivní monografie zachycující problematiku v časovém rozpětí od 16. až po 20. století.
právo

Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky

602 Kč
542 Kč
Právní vztahy k dřevinám -10%
Kniha jako jediná u nás poskytne komplexní praktické právní rady vlastníkům a správcům dřevin, vlastníkům lesů, občanům, ekologickým spolkům i obecním samosprávám.
právo

Právní vztahy k dřevinám

229 Kč
206 Kč
Nový občanský zákoník - Dědické právo -10%
Všechno, co potřebujete vědět o občanském právu! Řada populárně naučných publikací komplexně pokrývající celou problematiku upravenou novým občanským zákoníkem je určena hlavně čtenářům, kteří nejsou právními odborníky.
právo

Nový občanský zákoník - Dědické právo

199 Kč
179 Kč
Nový občanský zákoník - Rodinné právo -10%
Všechno, co potřebujete vědět o občanském právu! Nová řada populárně naučných publikací komplexně pokrývající celou problematiku upravenou novým občanským zákoníkem je určena hlavně čtenářům, kteří nejsou právními odborníky.
právo

Nový občanský zákoník - Rodinné právo

259 Kč
233 Kč
Nový občanský zákoník - Smluvní právo -10%
Co přinesla praxe během tří let používání Nového občanského zákoníku do rodinného práva?
právo

Nový občanský zákoník - Smluvní právo

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 14 položek
1 2 > >>