Nejprodávanější audioknihy ke stažení - červenec 2020 - česká

Čarodějné pohádky
Znamenité vyprávění pohádek z celého světa plné kouzel kouzelníků, čarodějnic, kouzelných předmětů, magických zaklínadel, zázračných schopností a divotvorných proměn, veselé i strašidelné, uvěřitelné i neuvěřitelné.
česká

Čarodějné pohádky

199 Kč
Haló, Jácíčku
Audiokniha obsahuje pohádkový příběh pro děti i dospělé, jehož autorem je Daisy Mrázková. Čte Rudolf Hrušínský.
česká

Haló, Jácíčku

99 Kč
Klapzubova jedenáctka
Humoristický román Klapzubova jedenáctka napsal Eduard Bass v roce 1922.Težko jej charakterizovat lépe než jako fotbalovou pohádku pro dospělé.
česká

Klapzubova jedenáctka

199 Kč
Malý princ -10%
(6x)
Jedno z nejslavnějších děl moderní světové literatury. Malý princ je symbolem dobra, hledačem i objevitelem krásy. Křehký příběh, který mají rády děti...
česká

Malý princ

199 Kč
179 Kč
Norské dřevo
(9x)
V adaptaci jednoho z nejpopulárnějších Murakamiho děl se představuje držitel ceny Thálie Filip Čapka společně s herečkami Klárou Issovou (Naoko) a Janou Strykovou (Midori).
česká

Norské dřevo

299 Kč
Osudy dobrého vojáka Švejka
(2x)
Nahrávka Českého rozhlasu z roku 2013 byla pro vydání na CD mp3 doplněna o další pasáže z knižní předlohy. CD mp3 tedy obsahuje kompletní znění I. dílu V zázemí.
česká

Osudy dobrého vojáka Švejka

249 Kč
Pavouček Pája
Pavouček Pája byl mrňousek a nešika, ale přitahovala ho každá záhada a každé dobrodružství" napsal o hrdinovi své půvabné knížky pro děti básník Pavel Šrut.
česká

Pavouček Pája

99 Kč
Písečný muž -10%
(7x)
Kdo zastaví severského Hannibala Lectera? Tentokrát si pro sebe pozornost posluchačů ukradne nejen dávné trauma komisaře, ale především enigmatický Jurek Walter připomínající Hannibala Lectera – až na to že své oběti nejí k večeři.
česká

Písečný muž

299 Kč
269 Kč
Sestřelen
(2x)
Dramatický příběh čs. válečného stíhače, který se nevzdal. Autorem je generál František Fajtl. Čte Jiří Ornest.
česká

Sestřelen

129 Kč
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi
(1x)
Úsměvné a hřejivé vyprávění o dvou kamarádech, zeleném žabákovi Kvakovi a hnědém ropušákovi Žbluňkovi. Audioknih v interpretaci Vojtěcha Dyka a Jakuba Prachaře.
česká

Kvak a Žbluňk jsou kamarádi

199 Kč
Zobrazuji 241 - 250 z 268 položek
<< < 1 .. 23 24 25 26 27 > >>