Nejprodávanější e-knihy - červenec 2020 - beletrie

Jeden z nás
(3x)
Nový strhující psychothriller z pera bestselleristky Shari Lapeny, mistryně nečekaných zvratů. Udržet tajemství mezi sousedy, kde každý každého zná, může být těžké.
beletrie

Jeden z nás

229 Kč
Osudová zkouška
Jonathanu Tarletonovi zbývá půl roku života. Během té doby musí zajistit rodinné dědictví manželstvím naoko. Přesvědčí tedy svoji krásnou osobní asistentku Lisette, aby se za něj provdala...
beletrie

Osudová zkouška

59 Kč
Starej chlap
(3x)
Akční thriller o jednom dlouhékm útěku přes celé Spojené státy.
beletrie

Starej chlap

248 Kč
Vzdělaná
(5x)
Strhující memoár o procesu uvědomování si sebe sama, odhodlání, osobním rozvoji a rodinné loajalitě.
beletrie

Vzdělaná

265 Kč
Až léto skončí
(1x)
Co uděláte, když si letní dům vaší rodiny pronajme sexy starší muž? No, očividně se ztrapníte – a opakovaně. S Noahem Cavallarim jsme nevykročili správnou nohou. Naše první setkání skončilo jako jeden velký trapas.
beletrie

Až léto skončí

179 Kč
Divoké víno
(1x)
Plukovník Nathaniel Graystone si po odchodu z armády ještě nestačil zvyknout na svou novou roli hraběte z Leybournu, a už dostal další „bojový“ úkol. Jeho kmotra ho pověří, aby z Portugalska dovezl do Londýna její neteř slečnu Gabrielle Frostovou...
beletrie

Divoké víno

99 Kč
Nikdo není doma -40%
(2x)
Všechny domy jsou prázdné. Všichni zmizeli. Zapadlá yorkshirská vesnička Black Gale měla pouhých devět obyvatel. Nebyli to jen sousedé, ale také blízcí přátelé, kteří se často vídali a trávili spolu čas, včetně onoho osudného Halloweenu, kdy se sešli naposledy.
beletrie

Nikdo není doma

269 Kč
161 Kč
Pivo na Loiře
(1x)
Když je Tommy zároveň se svou přítelkyní propuštěn ze zaměstnání, rozhodne se vyměnit Londýn za francouzský venkov a splnit si svůj sen – založit minipivovar. Cesta k tomuto snu je ovšem trnitá, zejména zásluhou Tommyho samého.
beletrie

Pivo na Loiře

198 Kč
X způsobů smrti
(1x)
Thriller švédského bestselleristy Stefana Ahnhema dohrává napínavou partii titulu Motiv X. Za každou vraždou se skrývá motiv. V jistých případech je to však bohužel pouhá iluze.
beletrie

X způsobů smrti

279 Kč
Finch
(1x)
John Finch je detektivem v Ambře, městě okupovaném a terorizovaném tajemnými bytostmi z podzemí, zvanými „šeďáci“. Prastaré město se propadá do anarchie, šeďácké houby a plísně bují na domech i v lidech, povstalecké síly jsou demoralizovány...
beletrie

Finch

298 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 100 > >>