Nejprodávanější e-knihy - srpen 2020

Oko za oko, manžel za manžela
Eleně se pomalu blíží padesátka. Je celkem spokojeně vdaná, děti už má dospělé.

Oko za oko, manžel za manžela

179 Kč
Oprávněná vražda
Příběh inspirovaný skutečným případem brněnské mordparty.

Oprávněná vražda

169 Kč
P. S. Stále Tě miluju

Pokračování netflixové senzace Všem klukům, které jsem milovala Lara Jean nečekala, že se doopravdy zamiluje do Petera. Vždyť jen předstírali, že spolu chodí. Ale v jednu chvíli oba předstírat přestali a najednou je Lara Jean zmatenější než kdy dřív a neví co dělat.

P. S. Stále Tě miluju

119 Kč
Panství Calverley Hall
(1x)
Pro Connora Hamiltona to měl být triumfální návrat do Calverley Hall, neboť přijel jako jeho majitel, ne už jako chudý kovářův syn, kterým kdysi býval.

Panství Calverley Hall

99 Kč
Paprsek slunce
Vikomt Frome se zamiloval a chce si svou lásku, Claribel Stamfordovou, okamžitě vzít za ženu. Jediný problém ovšem je, že musí získat svolení svého strýce, vévody z Alverstode.

Paprsek slunce

149 Kč
Pastva pro oči
(1x)
Román zachycuje krátký život fiktivní fotografky Lillian Prestonové od počátku 50. do konce 70. let 20. století. Lillian, dívka z konzervativní středozápadní rodiny, přichází přes nesouhlas rodičů do New Yorku studovat fotografii.

Pastva pro oči

269 Kč
Po stopách ztraceného syna
Vojta, Jindra a Tereza mají pro strach uděláno. Společně odhalili tajemství jeskyně pokladů i staré cihelny, jejich přátelství ale poslední dobou není jako dřív. Vojta si našel nového kamaráda a zdá se, že ten se líbí i Tereze. Nešťastný Jindra si nerozumí ani s rodiči, a tak uteče z domova.

Po stopách ztraceného syna

139 Kč
Posedlé dítě
(1x)
Na hřbitově je nalezen brutálně zavražděný muž. Krátce nato se najde znetvořené tělo malého chlapce. Londýnská korespondentka Nora Sandová si začíná myslet, že obě vraždy souvisejí s rozvodem slavného páru – hvězdy dánské reality show a ruského oligarchy, kteří mezi sebou bojují o svěření syna...

Posedlé dítě

199 Kč
Poté
Hororový thriller z blízké budoucnosti. Přípravky, které měly sloužit k prodloužení života, se vymykají kontrole. Nakažlivý virus mění lidi v nemyslící, agresivní bestie a nekontrolovaně se šíří světem.

Poté

129 Kč
Pozitivní leader
Věděli jste, že pozitivní přístup navyšuje produktivitu až o jednu třetinu? Bývalý prezident evropského Microsoftu, Jan Mühlfeit, shrnul své mnohaleté zkušenosti ve vedení lidí do čtyř kroků.

Pozitivní leader

229 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100