Nejprodávanější knihy - srpen 2020 - fantasy

Zaklínač I: Poslední přání -10%
(6x)
Nově přeložené geraltovské povídky ze Stříbrného meče, něco z Věčného ohně a Meče osudu + kompletní povídka Hlas rozumu kde Geralt vysvětluje, jak to všechno začalo.
fantasy

Zaklínač I: Poslední přání

369 Kč
332 Kč
Zaklínač IV.: Čas opovržení -10%
Svět zachvátily plameny běsnící války. Čarodějové intrikují a Ciri, prchající před smrtelným nebezpečím, se ocitá daleko od Geralta i Yennefer. Sama, opuštěná, ztracená - s pocitem, že byla zrazena těmi, kterým bezmezně věřila.
fantasy

Zaklínač IV.: Čas opovržení

369 Kč
332 Kč
Zaklínač II: Meč osudu -10%
Geralt z Rivie, známý a svým způsobem i slavný zaklínač, je považován za mistra meče, chladného profesionála, za mutanta bez emocí - a po pravdě řečeno sám tuhle svoji pověst podporuje.
fantasy

Zaklínač II: Meč osudu

399 Kč
359 Kč
Dárce -15%
(5x)
Vize ideální společnosti, pod jejímž povrchem se ale skrývá krutá pravda.
fantasy

Dárce

248 Kč
211 Kč
Finch -10%
(2x)
John Finch je detektivem v Ambře, městě okupovaném a terorizovaném tajemnými bytostmi z podzemí, zvanými „šeďáci“. Prastaré město se propadá do anarchie, šeďácké houby a plísně bují na domech i v lidech, povstalecké síly jsou demoralizovány...
fantasy

Finch

488 Kč
439 Kč
Rozetmění -10%
(1x)
Itreyská republika se propadla do chaosu. Cesta za pomstou se završuje. Poslední díl trilogie Nikdynoc.
fantasy

Rozetmění

399 Kč
359 Kč
Pád Gondolinu -10%
Příběh z dávnověku Tolkienova světa, pojedávající o Morgothově snaze zničit město Gondolin, jež vystavěli Noldor, elfové, kteří se vzepřeli bohům a opustili bájný Valinor.
fantasy

Pád Gondolinu

298 Kč
268 Kč
Zaklínač V: Křest ohněm -10%
Císař Emhyr chystá svatbu - po sňatku s princeznou Cirillou se stane nejen vládcem Citry, ale podle věštby také pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude tak jednoduché, císař zjistí téměř okamžitě - někdo mu podstrčil dvojnici.
fantasy

Zaklínač V: Křest ohněm

379 Kč
341 Kč
Kapry bijem -10%
POZOR! Kniha obsahuje drastické scény, které mohou zničit víru čtenářů v zapřisáhlou nenávist mezi rody Vandrovců a Bardaků. To je on, Terminátor poháněný šnapsem! Kdyby chtěl, byl by jediným skutečně polským superhrdinou. Jenže zachraňování světa má na háku, když zrovna kape destilátek… Zprávy z Vojslavic: Baba Jaga se změnila ve zbraň hromadného ničení, v Dubince probíhá konvergence kultur, samohonka teče proudem a osikové kolíky hrají zlověstné staccato na víka rakví. Dovíte se rovněž, zda stojí za to riskovat život ve Světový den osteoporózy a co má stockholmský syndrom společného s alkoholem. SENZACE! Poznáte jedinou osobu na světě, které se Jakub Vandrovec bojí.
fantasy

Kapry bijem

359 Kč
323 Kč
Zaklínač VI: Věž vlaštovky -10%
Kdyby se toho dne po setmění někdo přikradl k chatrči v mokřinách a škvírou v okenici se podíval do světnice, spatřil by i v chabém osvětlení bělovousého starce soustředěně naslouchajícího popelavé dívce sedící na špalku u krbu...
fantasy

Zaklínač VI: Věž vlaštovky

449 Kč
404 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 318 položek
1 2 3 .. 32 > >>