Nejprodávanější tituly - srpen 2020 - právo

Etický kodex advokáta. Komentář
Autoři v komentáři nastiňují důležité vztahy a souvislosti zákonných i podzákonných stavovských předpisů a upozorňují také na potřebné souvislosti s trestními předpisy.
právo

Etický kodex advokáta. Komentář

575 Kč
Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky -10%
Podvod je delikt, jehož definice existovala ve všech moderních právních systémech a zůstává určený až do dnešní doby. Nad tím vším se zamýšleli autoři kolektivní monografie zachycující problematiku v časovém rozpětí od 16. až po 20. století.
právo

Jak se u nás podvádělo: za monarchie i za republiky

602 Kč
542 Kč
Občanské právo hmotné 4 - Díl čtvrtý: Dědické právo -10%
Čtvrtý svazek základní vysokoškolské učebnice obsahuje výklad dědického práva podle hlavy III části třetí občanského zákoníku č. 89/2012 Sb.
právo

Občanské právo hmotné 4 - Díl čtvrtý: Dědické právo

330 Kč
297 Kč
Odklony v trestním řízení
Monografie Odklony v trestním řízení se zabývá problematikou institutů, jež jsou (mimo trestní příkaz) výsledkem polistopadového importu z jiných, zahraničních právních úprav.
právo

Odklony v trestním řízení

440 Kč
Průvodce úspěšného obchodníka -10%
Zkušení autoři nabízí osvědčené know-how, konkrétní návody a praktická doporučení, jak být při obchodování maximálně efektivní a úspěšný.
právo

Průvodce úspěšného obchodníka

399 Kč
359 Kč
Zahájení podnikání
Publikace Zahájení podnikání (právní, ekonomické, daňové, účetní aspekty) tematicky navazuje na knihu Ukončení podnikání.
právo

Zahájení podnikání

445 Kč
Oceňování služebností: teorie a praxe
Přinášíme vám ucelenou publikaci zabývající se otázkou ocenění služebností, která byla vždy velmi citlivou záležitostí a na kterou existuje mnoho názorů a pohledů.
právo

Oceňování služebností: teorie a praxe

260 Kč
Usucapio -10%
Vydržení je jedním z tradičních institutů kontinentálního majetkového práva. O klikatých cestách historického vývoje vydržení nejen v právu římském, ale také v československém právu 20. století a českém právu 21. století, pojednává tato kniha.
právo

Usucapio

230 Kč
207 Kč
Námořní právo očima jachtaře -10%
Právě vycházející publikace představuje laický, stručný, leč komplexní výklad práva, týkajícího se pobřežní a mořské plavby sportovních a rekreačních lodí.
právo

Námořní právo očima jachtaře

249 Kč
224 Kč
Nový občanský zákoník - Dědické právo -10%
Všechno, co potřebujete vědět o občanském právu! Řada populárně naučných publikací komplexně pokrývající celou problematiku upravenou novým občanským zákoníkem je určena hlavně čtenářům, kteří nejsou právními odborníky.
právo

Nový občanský zákoník - Dědické právo

199 Kč
179 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 25 položek
<< < 1 2 3 > >>