Nejprodávanější tituly - srpen 2020 - fyzika, matematika, astronomie

Teorie her -15%
(1x)
Kniha nabízí stručný přehled teorie her, nového vědního oboru, který již dosáhl řady důležitých výsledků na poli evoluční biologie a ekonomie a začíná přinášet revoluční objevy v dalších oborech, jako jsou například psychologie a politické vědy.
fyzika, matematika, astronomie

Teorie her

289 Kč
246 Kč
O pojetí křivky -10%
(1x)
Křivky byly po dlouhou dobu řazeny do různých jiných oblastí než do matematiky. Přesto právě zde došly své největší slávy a skrze fraktály se zase vrátily třeba do výtvarného umění. Tato kniha je o této cestě – od starověku po současnost.
fyzika, matematika, astronomie

O pojetí křivky

335 Kč
302 Kč
Kapitoly z diskrétní matematiky -10%

Kapitoly z diskrétní matematiky - úvodní učebnice kombinatoriky a teorie grafů určená zejména posluchačům úvodních přednášek z diskrétní matematiky.

fyzika, matematika, astronomie

Kapitoly z diskrétní matematiky

260 Kč
234 Kč
Náš vesmír -10%
Komplexní pohled na vesmír pro široký okruh čtenářů. Kniha je rozdělena do několika kapitol (Slunce, Země, Měsíc, Obří planety, Malá tělíska ve sluneční soustavě... až po Vesmír velkých měřítek) a mapuje na cca 300 vyobrazeních.
fyzika, matematika, astronomie

Náš vesmír

399 Kč
359 Kč
Hyperprostor -15%
(1x)
Michio Kaku vykonal další dobrodružnou výpravu po hyperprostoru. Seznamuje laického čtenáře s teorií superstrun a zábavně a srozumitelně ho uvádí do problematiky vyšších dimenzích.
fyzika, matematika, astronomie

Hyperprostor

399 Kč
339 Kč
Neřešitelná rovnice -15%
(1x)
Americký astrofyzik Mario Livio přichází po cenami ověnčené knize Zlatý řez s novým příspěvkem ke vztahu matematiky, vědy a umění. V centru jeho zájmu je tentokrát fenomén symetrie.
fyzika, matematika, astronomie

Neřešitelná rovnice

399 Kč
339 Kč
Základy. Knihy I-IV -10%
První IV. knihy Základů geometrie a matematiky Eukleidese z Alexandrie (asi 365-280). Eukleidovy "Základy" se zabývají jen těmi geometrickými objekty, které lze umístit do zorného polegeometrů. "Základy" jsou komentované Petrem Vopěnkou.
fyzika, matematika, astronomie

Základy. Knihy I-IV

255 Kč
230 Kč
Zobrazuji 51 - 60 z 57 položek
<< < 1 .. 4 5 6