Nejprodávanější e-knihy - srpen 2020

Morušový strom
(1x)
Rok 2004. Na severu země dojde k sérii vražd, jejichž oběťmi jsou starší muži. Pavel Werens, mladý novinář jednoho z varšavských deníků, dostane úkol o těchto otřesných událostech napsat reportáž.

Morušový strom

198 Kč
Muzeum nesplněných slibů

Vstupte. A minulost si vás sama najde… Praha, 1986. Angličanka Laure přijíždí do Československa, aby se vyrovnala se smrtí svého otce. Život v nesvobodné zemi jí pomůže pochopit až mladý muzikant, disident, s nímž prožije vášnivý vztah.

Muzeum nesplněných slibů

219 Kč
Na okraji propasti
(3x)

Mrazivý thriller, po jehož přečtení budete chtít vyhodit váš smartphone Mladá Francouzka Moira pracuje v oblasti nových technologií. Když se kvůli vývoji nového softwaru ocitne v hongkongském digitálním gigantu Ming, má pocit, že ji někdo stále sleduje.

Na okraji propasti

249 Kč
Najdi sám sebe
„Najdi sám sebe“ je volným pokračováním knihy „Láska bolí“. Petr, který prožil smrt obou svých partnerů, hledá nový smysl života. Jak se mu to daří, co vše prožije, o tom je nový LGBT román s kriminální zápletkou.

Najdi sám sebe

129 Kč
Náklaďáky Volvo
Náklaďáky Volvo jsou pokračováním úspěšného románu Doppler a líčí osudy stejného hlavního hrdiny a stejného losa na cestě Värmlandem.

Náklaďáky Volvo

149 Kč
Nebe v kleci
(1x)
Hluboký a zneklidňující příběh o lásce, která dokáže ničit.

Nebe v kleci

219 Kč
Nebezpečné známosti
Vyšetřovatelka Eva Dallasová vkládá s manželem velké naděje do centra, které zřídili pro mládež na šikmé ploše. Na pomoc si přizvou i psycholožku Rochelle, která dostala ze závislosti svého bratra Lyla.

Nebezpečné známosti

229 Kč
Největší utajované záhady světa
Máte jedinečnou příležitost ochutnat pamlsky z tajné kuchyně světových vlád – nechybí argumenty očitých svědků a milovníků konspiračních teorií. Obsah knihy hovoří za vše ...

Největší utajované záhady světa

98 Kč
Někdo to rád skotské
(2x)
Když po něm střelí bláznivá holka v kalhotách, Munro „Medvěd“ MacLawry neví, co na něj udělalo větší dojem – zda dívčina skvělá muška, nebo její neodolatelně svůdné křivky.

Někdo to rád skotské

199 Kč
Nepraktův atlas sexu
Půvabné erotické ilustrace Jiřího Wintera-Neprakty, které vtipnými a zároveň zasvěcenými texty doplnil známý a populární sexuolog dr. Radim Uzel.

Nepraktův atlas sexu

179 Kč
Zobrazuji 971 - 980 z 1000 položek
<< < 1 .. 96 97 98 99 100 > >>