Nejprodávanější knihy - září 2020 - naučná, odborná a učebnice

Škola bez poražených -10%
(1x)
Tato kniha je příručkou, která chce pomoci učitelům zvládnout vypjaté situace. Učí je mluvit s žáky způsobem, který posiluje vzájemný vztah, a řešit konflikty tvůrčím způsobem, který přináší oboustrannou spokojenost.
naučná, odborná a učebnice

Škola bez poražených

320 Kč
288 Kč
Školní zralost -10%
Publikace Školní zralost autorské dvojice Jiřina Bednářová – Vlasta Šmardová doplňuje ucelenou řadu odborných materiálů, které v poslední době autorky publikovaly, a završuje svým pohledem otázku vývoje a diagnostiky dítěte v předškolním věku.
naučná, odborná a učebnice

Školní zralost

249 Kč
224 Kč
Tajemné stezky - Cestou necestou za tajemstvím Hrubého Jeseníku -10%
Hrubý Jeseník je pozoruhodným horským pásmem na pomezí Moravy a Slezska. Jsou to hory, jak se patří, vysoké, drsné a zachmuřené, ale i krásné a vyzývavé. Příroda je zde divoká a půvabná zároveň, od horských luk, přes hluboké lesy, až po údolí.
naučná, odborná a učebnice

Tajemné stezky - Cestou necestou za tajemstvím Hrubého Jeseníku

289 Kč
260 Kč
Tajný život rostlin -10%
Kniha Tajný život rostlin (1973) autorů Petera Tompkinse a Christophera Birda podává zprávu o fascinujících a kontroverzních experimentech a zkušenostech s neobvyklými projevy skrytého života rostlinného světa, jako je například vnímání rostlin...
naučná, odborná a učebnice

Tajný život rostlin

298 Kč
268 Kč
Trénink techniky řeči -10%
Jediná komplexní tréninková učebnice mluvní techniky u nás je určena všem, kteří chtějí hovořit kultivovaným a zvučným hlasem, potlačit zvukovou monotónnost svého projevu a posílit vyzařování své osobnosti.
naučná, odborná a učebnice

Trénink techniky řeči

299 Kč
269 Kč
Vnitřní lékařství -10%
Po deseti letech od uvedení úspěšné učebnice Základy vnitřního lékařství vychází vydání nové, kompletně přepracované a výrazně rozšířené. S rozšířením dosavadního textu a tematického záběru došlo i k úpravě názvu.
naučná, odborná a učebnice

Vnitřní lékařství

2 900 Kč
2 610 Kč
WHOLE30 -10%
Program Whole30 autorů Melissy a Dallase Hartwigových již pomohl statisícům lidí změnit způsob přemýšlení o jídle, vlastním těle a celém životě. Přístup Whole30 vede ke snadnějšímu zhubnutí a lepšímu zdraví, ruku v ruce s vylepšením kvality spánku.
naučná, odborná a učebnice

WHOLE30

599 Kč
539 Kč
Zaženem dějin klisny! -10%
Politická autobiografie profesora dějin středověku Karola Modzelewského sklidila za rok 2013, kdy vyšla, hned několik největších literárních cen, mimo jiné cenu za nejlepší historickou knihu roku.
naučná, odborná a učebnice

Zaženem dějin klisny!

425 Kč
383 Kč
Zdivočelý kontinent -10%

Úspěšná kniha britského autora vykresluje prostřednictvím pestrého výběru konkrétních lokalit obraz poválečné Evropy, kde z vyčerpání a chaosu povstávají nové hrozby.

naučná, odborná a učebnice

Zdivočelý kontinent

489 Kč
440 Kč
Zóna -90%

Originální, lehce provokativní a mimořádně inspirativní zamyšlení nad Tarkovského filmem Stalker.

naučná, odborná a učebnice

Zóna

269 Kč
26 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100