Nejprodávanější knihy - září 2020 - česká společnost a politika

V zemi babišismu a buranokracie -10%
Kniha publicisty a předsedy Klubu na obranu demokracie Bohumila Doležala prostřednictvím jeho článků mapuje sedmileté období od nástupu „Nových pořádků“ v roce 2013, tedy zejména důsledky prezidentství Miloše Zemana a mocenského vzestupu A. Babiše.
česká společnost a politika

V zemi babišismu a buranokracie

269 Kč
242 Kč
Slepé skvrny -10%
(4x)
Rozšířené vydání úspěšné sociologické sondy do české společnosti. Základní výbava k porozumění české společnosti, krizi demokracie a fungování současné politiky.
česká společnost a politika

Slepé skvrny

349 Kč
314 Kč
Robert Šlachta - Třicet let pod přísahou -10%
(8x)
Když za mnou přišel, řekl mi: „Dostaneš nějakou funkci, můžeš se o něco ucházet, ale budeš držet hubu.“ A já jsem držet hubu nechtěl, protože jsem věděl, kam to půjde. Robert Šlachta je bývalý český celník.
česká společnost a politika

Robert Šlachta - Třicet let pod přísahou

349 Kč
314 Kč
Jak to vidí Šichtařová -10%
(7x)
Ty nejzásadnější texty posledních let o společnosti, politice i ekonomice v podání Markéty Šichtařové. Autorka několika bestsellerů, publicistka, nositelka ceny čtenářů Magnesia Litera, známá ekonomka a popularizátorka světa peněz s přispěním svého m
česká společnost a politika

Jak to vidí Šichtařová

299 Kč
269 Kč
100 x Václav Havel -10%
(1x)
100 slavných i méně známých, ale důležitých výroků Václava Havla. Vět, které vstoupily do dějin a o kterých má smysl přemýšlet i dnes. Čítanka Havlových výroků s komentářem a výkladem, která Václava Havla přibližuje dnešním čtenářům.
česká společnost a politika

100 x Václav Havel

229 Kč
206 Kč
Kdo ví, kde budu zítra -10%
(3x)
Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídlo sedne s Tomášem Etzlerem, spolupracovníkem americké CNN a bývalým reportérem České televize v Číně, a povídají si o novinařině?
česká společnost a politika

Kdo ví, kde budu zítra

299 Kč
269 Kč
Od Palackého k Babišovi - Česká politika 19. až 21. století -10%
Publikace autorů z Masarykovy univerzity v Brně představuje koncentrovaný pohled na současnost a minulost české politiky.
česká společnost a politika

Od Palackého k Babišovi - Česká politika 19. až 21. století

399 Kč
359 Kč
Nejsou jako my -15%
Kniha vychází z autorovy disertace a přináší nový pohled na počátky socialistické diktatury v poválečném Československu.
česká společnost a politika

Nejsou jako my

395 Kč
336 Kč
Labyrintem revoluce -10%
(1x)
Historik Jiří Suk v knize Labyrintem revoluce: Aktéři, zápletky a křižovatky jedné politické krize pojednává o československé listopadové revoluci roku 1989 syntetickým způsobem, na základě důkladného studia, s kritickým nadhledem.
česká společnost a politika

Labyrintem revoluce

597 Kč
537 Kč
Sametová budoucnost? -10%
Sborník, jehož cílem je kritická reflexe posledních tří desetiletí české společnosti z hlediska demokracie, sociální nerovnosti, vztahu k minulosti a k Západu, ekologické udržitelnosti nebo digitalizace.
česká společnost a politika

Sametová budoucnost?

Petr Drulák (ed.), Petr Agha (ed.)
220 Kč
198 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 63 položek
1 2 3 .. 7 > >>