Nejprodávanější knihy - září 2020 - historické detektivky

Astronomův sen -10%
(2x)
Píše se rok 1601 a Rudolf II. pořádá na Pražském hradě hostinu na počest svého dvorního astronoma (a astrologa) Tychona Braha. Když je po večeři astronom nalezen mrtev v hradním kabinetu kuriozit, císař se rozhodne všechny hosty držet na Hradě.
historické detektivky

Astronomův sen

259 Kč
233 Kč
Olomoucký bestiář -10%
Na holštejnském panství bylo bestiálně zavražděno několik žen. Podařilo se chytit vraha, který byl prohlášen za vlkodlaka a upálen. Po čase ovšem vraždy pokračují...
historické detektivky

Olomoucký bestiář

319 Kč
287 Kč
Zločin na Zlenicích hradě L. P. 1318 -10%
(1x)
Historická detektivka z českého prostředí za vlády Jana Lucemburského.
historické detektivky

Zločin na Zlenicích hradě L. P. 1318

228 Kč
205 Kč
Návrat mistra -10%
(1x)
Pán Milána Gian Galeazo Visconti se nevzdává snahy získat vévodskou korunku, kterou mu však může udělit jenom Václav IV., král český a římský. A tak se musí Lukáš znovu vrátit do Čech, už jako vážený milánský mistr.
historické detektivky

Návrat mistra

289 Kč
260 Kč
Sloupy stříbrné, dno ze zlata -10%
Na pozadí vzrušených událostí českých a moravských dějin sleduje čtenář příběh jednoho domu a jeho obyvatel v průběhu několika staletí.
historické detektivky

Sloupy stříbrné, dno ze zlata

249 Kč
224 Kč
Smrt má vůni inkoustu -10%
Praha počátku dvacátého století se může zdát poklidná a idylická, ale pod povrchem vřou ostré spory: mezi Čechy a Němci, bohatými a chudými, podporovateli a odpůrci zbrojení… Tehdy začnou významnému průmyslníkovi Albertu Richterovi.....
historické detektivky

Smrt má vůni inkoustu

299 Kč
269 Kč
Vlk a dýka -30%
(3x)
Hrad na hoře Sitno odedávna střeží cestu k bohatým hornickým městům. Kvůli turecké hrozbě je na podzim roku 1599 dobře vyzbrojený a má početnou posádku. Navzdory tomu se z něj ztratí kastelánova dcera. Uprostřed noci, bez jediné stopy.
historické detektivky

Vlk a dýka

288 Kč
202 Kč
Pečeť smrti -10%
Český král pověří Oldřicha z Chlumu delikátním vyšetřováním. Pražský biskup totiž vlastní darovací listinu děda současného krále na vesnici Makotřasy, o níž je Přemysl II. Otakar přesvědčený, že patří jemu.
historické detektivky

Pečeť smrti

319 Kč
287 Kč