Nejprodávanější tituly - září 2020 - historické osobnosti

Čech v americkém Kongresu -10%
Adolf J. Sabath (1866–1952), rodák z jihočeského Záboří, který v pouhých patnácti letech odešel za oceán, se zařadil k nejvýraznějším americkým politikům první poloviny 20. století.
historické osobnosti

Čech v americkém Kongresu

229 Kč
206 Kč
Jakub Krčín z Jelčan
(1x)
Jakub Krčín z Jelčan proslul jako architekt rybniční sítě na Třeboňsku. Ve službách Rožmberků vybudoval některé z nejproslulejších a dodnes obdivovaných rybníků: Svět, a zejména největší z nich, Rožmberk.
historické osobnosti

Jakub Krčín z Jelčan

199 Kč
Total recall -10%
Biografie jednoho z nejúspěšnějších, nejoblíbenějších a nejlépe placených akčních hrdinů všech dob je upřímnou zpovědí muže, který si dokázal svým odhodláním a houževnatostí vydobýt to, o čem většina lidí pouze sní – slávu, postavení, moc.
historické osobnosti

Total recall

469 Kč
422 Kč
30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět -10%
Autor v knize podrobuje svému kritickému pohledu uplynulých třicet let od listopadové revoluce.
historické osobnosti

30 let cesty ke svobodě. Ale i zpět

249 Kč
224 Kč
Jan Lucemburský -10%
(1x)
Český král Jan, první z Lucemburků na českém trůně a manžel Elišky Přemyslovny, je stále postavou přijímanou nejednoznačně - na jedné straně "král cizinec", na druhé "král diplomat".
historické osobnosti

Jan Lucemburský

599 Kč
539 Kč
Éra nevinnosti
Naše země po listopadu 1989 prožila dynamický vývoj, který radikálně změnil její tvář. Kniha Éra nevinnosti. Česká politika 1989-1997 nabízí ucelené zachycení této zajímavé doby, jejíž někteří aktéři mnohdy utvářejí i dnešek.
historické osobnosti

Éra nevinnosti

99 Kč
Jan Hus -15%
(2x)
Svižným způsobem napsaný životopis českého reformátora, jenž, ač ponořen ve středověku, v mnohém předstihl svoji dobu, je knihou o společenské imaginaci v čase krize víry a nahromaděného společenského přetlaku.
historické osobnosti

Jan Hus

348 Kč
296 Kč
Aby radost nezmizela -64%
(1x)
Sborník vzpomínek vznikl po náhlé smrti básníka, rebela a manažera Plastic People Ivana Martina Jirouse, který si odseděl v nejdrsnějších komunistických žalářích osm a půl let vězení.
historické osobnosti

Aby radost nezmizela

99 Kč
36 Kč
Milada Horáková -10%
Stostránková komiksová kniha spisovatele Zdeňka Ležáka a výtvarnice Štěpánky Jislové čtenáře seznámí se životem Milady Horákové.
historické osobnosti

Milada Horáková

398 Kč
358 Kč
Tomáš G. Masaryk.  Pokřivené zrcadlo jedné pravdy? -10%
„Nelítej v oblacích, ale drž se své země, je nejjistější a nejnepochybnější. Ať čemukoli sloužíš, drž se reality,“sdělil svého času první prezident Osvoboditel novináři Karlu Čapkovi. Přesně stejným masarykovským duchem se řídí i úvahy této práce.
historické osobnosti

Tomáš G. Masaryk. Pokřivené zrcadlo jedné pravdy?

350 Kč
315 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 173 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 18 > >>