Nejprodávanější knihy v roce 2020 - humanitní obory

Pedagogika pro učitele -7%
Základní učební text je nepostradatelný pro všechny studenty pedagogických oborů na pedagogických, filozofických, přírodovědeckých fakultách a na ČVUT v jejich praktické vzdělávací činnosti s důrazem na současné pedagogické ideje, trendy i vědění.
humanitní obory

Pedagogika pro učitele

429 Kč
399 Kč
Sociální psychologie -10%
Obrazová učebnice patří k zásadním univerzitním publikacím ve světě, často bývá označována dokonce za jedničku ve svém oboru. Má poutavou formu – je plná ilustrací, fotografií, příběhů populárních celebrit nebo známých okamžiků v dějinách lidstva.
humanitní obory

Sociální psychologie

1 190 Kč
1 071 Kč
Žáci potřebují přemýšlet -10%
Kvůli velkému množství informací, které je třeba se v současné době naučit (zejména na středních školách), ztrácíme čas na přemýšlení.
humanitní obory

Žáci potřebují přemýšlet

275 Kč
248 Kč
Anatomie 1 -7%
(1x)
První díl učebnice obsahuje anatomii celého pohybového aparátu. Profesor MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc., jej opět upravili, aktualizovali a doplnili podle posledních poznatků.
humanitní obory

Anatomie 1

1 739 Kč
1 617 Kč
Dějiny pedagogiky -7%
Publikace je nezbytným studijním materiálem pro studenty učitelství všech fakult a všech oborů na fakultách pedagogických.Tematizuje problematiku dějin výchovy a vzdělání v období novověku a v době moderní, sleduje období 17. až poloviny 20. století.
humanitní obory

Dějiny pedagogiky

299 Kč
278 Kč
Přehled speciální pedagogiky -10%
Praktická příručka provází čtenáře speciální pedagogikou, seznamuje s oborem jako takovým a provází jednotlivými dílčími obory. Čtenáři v ní naleznou základní přehled psychopedie, logopedie, surdopedie, tyflopedie, somatopedie a etopedie.
humanitní obory

Přehled speciální pedagogiky

369 Kč
332 Kč
Slovník řeckočeský -15%
Reprint nehomérovského slovníku řeckočeského.
humanitní obory

Slovník řeckočeský

1 150 Kč
978 Kč
Soudobá sociologie VI. -10%
Tímto šestým svazkem se uzavírá série knižních publikací, které pod označením Soudobá sociologie začaly vycházet v roce 2006. Cílem celého projektu bylo zprostředkovat českému čtenáři informace o základních trendech soudobé světové sociologie.
humanitní obory

Soudobá sociologie VI.

375 Kč
338 Kč
Ošetřovatelská péče o ženy v šestinedělí -10%
Publikace je určena pro studentky bakalářského studia oboru porodní asistence, ale může být návodem i pro začínající porodní asistentky na oddělení šestinedělí.
humanitní obory

Ošetřovatelská péče o ženy v šestinedělí

169 Kč
152 Kč
Propedeutika vnitřního lékařství -7%
Tato zcela přepracovaná a doplněná publikace navazuje na mimořádně úspěšnou učebnici z roku 1997, která spolu s dřívějšími 9 vydáními ve formě skript a 2 dotisků knižního vydání je vydávána celkem po třinácté a byla používána na všech lékařských fakultách.
humanitní obory

Propedeutika vnitřního lékařství

355 Kč
330 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 20 položek
1 2 > >>