Nejprodávanější tituly v roce 2020 - Pardubický kraj

Pod Převrátí -10%
Rázovité vyprávění výboru z díla skrovenského kronikáře a lidového vypravěče Františka Malátka nazvané Pod Převrátí oslovuje nejen dříve narozené čtenáře, ale svým gradujícím dějem i zájemce o historii a pověsti v lidovém podání z řad mladší generace
Pardubický kraj

Pod Převrátí

195 Kč
176 Kč
Vodní mlýny v Čechách VI. -10%
V putování po zaniklých i dosud alespoň částečně dochovaných vodních mlýnech nás autor tentokrát zavádí do Východních Čech.
Pardubický kraj

Vodní mlýny v Čechách VI.

260 Kč
234 Kč
Pardubice z nebe / Pardubice Region From Heaven -10%

Chcete vědět, jaké záludnosti čekají na pardubickém dostihovém závodišti, která barokní kaple patří k nejkrásnějším u nás a kdo všechno bydlel na Kunětické hoře? Prolistujte touto knihou. Zjistíte, že Polabí skrývá množství jinde nevídaných krás. Vů

Pardubický kraj

Pardubice z nebe / Pardubice Region From Heaven

629 Kč
566 Kč
Města Pardubického kraje -10%
(1x)
Kniha představuje deset vybraných lokalit v každém z jedenácti měst Pardubického kraje, které jsou zajímavé z hlediska historie, kultury, architektury a technických památek a poskytne Vám tak základní přehled o tom, co byste měli vidět.
Pardubický kraj

Města Pardubického kraje

189 Kč
170 Kč
Příběh budovy čp. 301 -10%
Paměťová studia posledních desetiletí se zabývají kulturní pamětí a charakterizují privátní vzpomínky i oficiální prezentace událostí jako kulturní a sociální konstrukt, jako nepřetržitý proces vybavování si a reinterpretace transferu vzpomínek.
Pardubický kraj

Příběh budovy čp. 301

159 Kč
143 Kč
Historický kalendář Poličského regionu -10%
Chronologický přehled událostí v Poličském regionu.
Pardubický kraj

Historický kalendář Poličského regionu

Pavel Vlk (ed.)
249 Kč
224 Kč
Zmizelá Morava-Svitavy -10%
Pod společným označením Zmizelé Čechy a Zmizelá Morava a Slezsko vychází edice, která má připomenout zaniklou tvář měst i celých regionů se zřetelem na jejich historický či umělecký význam a na sílu genia loci, na jehož vytváření se podíleli naši předkové.
Pardubický kraj

Zmizelá Morava-Svitavy

289 Kč
260 Kč
Zmizelé Čechy-Litomyšl -10%
V edici Zmizelé Čechy předkládá autor obrazovou dokumentaci zaniklých stavebních památek a jiných nemovitostí města Litomyšle provázenou odborným historickým úvodem.
Pardubický kraj

Zmizelé Čechy-Litomyšl

289 Kč
260 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 18 položek
<< < 1 2