Nejprodávanější tituly v roce 2020 - okrasná zahrada

Trávník -47%
V knížce naleznete podrobné informace o trávnících na zahradách, v přírodě, ale i ve sportovních areálech. V knížce naleznete podrobné informace o trávnících na zahradách, v přírodě, ale i ve sportovních areálech.
okrasná zahrada

Trávník

169 Kč
89 Kč
Dřevěné terasy
Terasy z dřevěných materiálů vynikají mnoha přednostmi. Poskytují nám teplo a pohodlí a zároveň jsou atraktivním prvkem zahradní architektury.
okrasná zahrada

Dřevěné terasy

195 Kč
Letničky a dvouletky -10%
Titul doporučený ke studijním účelům pro speciální školy se zaměřením na pěstování rostlin přináší zajímavý výběr druhů letniček a dvouletek, uvádí stručné popisy každé rostliny a zásady vhodného pěstování.
okrasná zahrada

Letničky a dvouletky

299 Kč
269 Kč
Květinová zahrada -10%
(1x)
Tato obsáhlá kniha je oslavou rozmanitých barev, tvarů a vůní květin. Poetický text popisující znaky více než 50 druhů květin je doplněn překrásnými ilustracemi.
okrasná zahrada

Květinová zahrada

349 Kč
314 Kč
Květiny a dřeviny pro radost -10%
Encyklopedie nejkrásnějších, spolehlivě kvetoucích druhů, které na své zahradě vyzkoušel dlouholetý zahradník a odborník na danou problematiku Miloslav Ryšán.
okrasná zahrada

Květiny a dřeviny pro radost

399 Kč
359 Kč
Příručka mladého zahradníka -10%
Ať už na zahradě, na balkoně nebo na okenním parapetu, tahle knížka vám ukáže krok za krokem, jak můžeš vypěstovat třeba lahodné čerstvé jahody, založit záhon s oblíbenými druhy zeleniny nebo postavit „hotel“ pro roztomilé berušky.
okrasná zahrada

Příručka mladého zahradníka

199 Kč
179 Kč
Mrtvé dřevo plné života -70%
„Mrtvé dřevo“ totiž rozmanitým životem přímo překypuje, o čemž výmluvně vypráví tato krásná knížka, jejíž autor nabízí neotřelý pohled na roli mrtvého dřeva v přírodě a přibližuje spoustu biologických souvislostí.
okrasná zahrada

Mrtvé dřevo plné života

299 Kč
89 Kč
Tvoříme z betonu - na zahradu i do interiéru -10%
Objevte kouzlo betonu na zahradě i v interiéru také vy!
okrasná zahrada

Tvoříme z betonu - na zahradu i do interiéru

359 Kč
323 Kč
Slavné zahrady a parky Středočeského kraje -10%
První publikace z edice Slavných zahrad a parků představí čtenářům historii i současnost zahrad, parků a krajinných oblastí Středočeského kraje.
okrasná zahrada

Slavné zahrady a parky Středočeského kraje

499 Kč
449 Kč
Povídání o fuchsiích -19%
V knize najdete celou řadu užitečných a zajímavých informací o fuchsiích - něco málo z historie, o jejich samotném pěstování, jak o rostliny pečovat v zimě, o jejich škůdcích, včetně výčtu přípravků používaných na jejich ochranu,...
okrasná zahrada

Povídání o fuchsiích

77 Kč
62 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 35 položek
<< < 1 2 3 4 > >>