Nejprodávanější tituly v roce 2020
osobnosti sportu

Jak na triatlon
Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval 1575 závodů, z toho tři ultramany, přes dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlželezňáků a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil).

359 Kč
Vytrvalost - Pozoruhodný život a doba Emila Zátopka
Tato kniha je první zahraniční biografií, která dokumentuje nevšední vzestup, pád a rehabilitaci muže, který byl prohlášen za „největšího běžce všech dob".

359 Kč
Open
(1x)
Mimořádně otevřená výpověď vynikajícího tenisty nedávné minulosti o vlastním životě. Kniha nabízí jedinečný pohled do zákulisí vrcholového tenisu. Je určena pro čtenáře memoárové literatury, pro sportovní, a zvláště tenisové fanoušky.
Ukázky

Open

248 Kč
Můj život
Jeden z nejlepších světových fotbalových brankářů Petr Čech se rozhodl poutavou formou sepsat část své autobiografie – a to dobu od svých sportovních začátků až po přestup do Sparty.

Můj život

269 Kč
Základy ultramaratonského tréninku

Až doposud ultramaratonský běh trpěl nedostatkem ověřitelných a obecně platných informací překračujících rámec individuálních zkušeností jednotlivých závodníků, které by byly uplatnitelné v tréninkových programech.

332 Kč
Váňa: Dělám si, co chci!
Je živým symbolem Velké pardubické. Žokej Josef Váňa nejslavnější český dostih vyhrál osmkrát, poslední vítěznou jízdou krátce před svou šedesátkou navíc spustil v zemi regulérní Váňamánii. Je to muž se srdcem žokeje. Vždycky měl v sobě, co je třeba.

314 Kč
Čas… nejen o boxu
Rostislav Osička začal boxovat už jako kluk, dostal se do armádního střediska vrcholového sportu Dukla Olomouc a zahájil úspěšnou dráhu sportovce a reprezentanta.

134 Kč
Tary: příběh parkouristy
Staň se parkouristou a poznej nevšední životní příběh známého youtubera Taryho!

314 Kč
Dnes trochu umřeme - Vzestup a pád Emila Zátopka
(1x)
Nejlepší kniha od svělého běžce o nejlepším běžci. Pět olympijských medailí, 18 světových rekordů a šest let bez jediné porážky v běhu na 10 000 metrů – to jsou jen ty nejvýraznější sportovní úspěchy, kterých Emil Zátopek dosáhl.

359 Kč
Ultramaratonec
(1x)
Strhující příběh muže, který se běháním dostal z drogové závislosti a jako první přeběhl Saharu.