Nejprodávanější tituly v roce 2020 - sport a fitness

Fitness jóga
Fitness jóga je moderní dynamická forma jógy v současné době velmi populární pro svoji oblibu u široké sportovní veřejnosti.
sport a fitness

Fitness jóga

139 Kč
Jak dokonale zvládnout snowboarding
Chcete dokonale ovládat svůj snowboard na sjezdových tratích? Zkušený snowboardový závodník vám poradí jak na to. Bohatě fotograficky vybavená kniha, kterou bychom mohli nazvat abecedou snowboardingu, je praktickým průvodcem začínajícím snowboardisty.
sport a fitness

Jak dokonale zvládnout snowboarding

153 Kč
Praktické zkušenosti s pěti Tibeťany -10%
Tato kniha přináší 22 hlavních příspěvků z praxe Pěti Tibeťanů v souvislosti s jógou, se zdravím, s osobním růstem, s meditací, se sportem aj. Jsou zde krátké zprávy, tipy a komentáře od soukromých i profesionálních cvičících i s obrázkovými návody.
sport a fitness

Praktické zkušenosti s pěti Tibeťany

198 Kč
178 Kč
Výběr sportovních talentů
Kterého kouče by nezajímalo, jak nejlépe rozpoznat budoucí sportovní hvězdu. Jedinečným pomocníkem pro trenéry, sportovní manažery a učitele tělocviku je tomto směru publikace zkušeného autora a odborníka na trénink dětí a mládeže.
sport a fitness

Výběr sportovních talentů

90 Kč
Bubiši  - Bible karate -10%

Dostává se Vám do rukou neobyčejná kniha o bojových uměních, z které čerpaly mnohé generace mistrů kung-fu / wu-šu, kobudó a karatedó a jež byla zdrojem ponaučení mnohých škol bojových umění v Číně, na Okinawě i v Japonsku.

sport a fitness

Bubiši - Bible karate

475 Kč
428 Kč
Florbal
Florbal je v současnosti jedním z nejdynamičtěji se rozvíjejících sportů u nás. Hrají ho již tři desítky tisíc registrovaných hráčů a tisíce a tisíce školou povinných kluků i holek a dalších zájemců.
sport a fitness

Florbal

118 Kč
Fotbalová cvičení a hry
Jedinečná publikace přináší zásobník 150 graficky velmi názorně zpracovaných cvičení a her, která jsou vhodná pro osvojení a zdokonalování obraných i útočných herních činností jednotlivců a brankáře, a k získání základních kombinačních schopností týmu.
sport a fitness

Fotbalová cvičení a hry

90 Kč
Osobní trenér II
Autoři, mistři světa ve sportovním aerobiku, připravili osvědčený soubor cviků, který pomůže každému zájemci zlepšit fyzickou kondici a zformovat postavu při individuálním i skupinovém cvičení s vlastním tělem a s expandery.
sport a fitness

Osobní trenér II

123 Kč
Sedmý Tibeťan -10%
Mantram ÓM - sedmý Tibeťan - je to nejjednodušší a neujúčinnější hlasové cvičení. Autor ukazuje, jak lze s jeho pomocí lépe rozeznat možnosti svého hlasu a jak ho rozvíjet, aby zněl zvučněji, přesvědčivěji a tak okouzloval posluchače.
sport a fitness

Sedmý Tibeťan

198 Kč
178 Kč
Taekwondo -10%
Kniha obsahuje vedle vysvětlujícího textu desítky názorných obrázků a barevných fotografií.
sport a fitness

Taekwondo

249 Kč
224 Kč
Zobrazuji 661 - 670 z 678 položek
<< < 1 .. 65 66 67 68 > >>