Nejprodávanější tituly v roce 2020 - kuchařky

Vánoční kuchařka
Tato jedinečná kuchařka nabízí mnoho desítek tradičních i nevšedních receptů, jak si obohatit vánoční pohodu výborným kulinářským zážitkem.
kuchařky

Vánoční kuchařka

119 Kč
Hubneme s Křídly -15%
Nahrávka je zaměřena k celkovému nastartování organismu vložením očistných kódů na hubnutí podle proporcí každého jedince (výška, věk nebo stavba kostí). Tzn., že zhubnete na váhu, která je pro vás v daném životním období daná.
kuchařky

Hubneme s Křídly

250 Kč
213 Kč
Kalendář - Vaříme s Italem -10%
Při vydání této novinky jsme mysleli na všechny, kteří mají zálibu ve vaření italských specialit, která pro nás připravil pan Emanuele Andrea Ridi.
kuchařky

Kalendář - Vaříme s Italem

89 Kč
80 Kč
Konzervujeme  po celý rok -52%

Konzervování potravin, ať už je to zavařování ovoce a zeleniny, nakládání hub do oleje či uzení masa, neztratilo ani v době supermarketů nic ze svého kouzla.

kuchařky

Konzervujeme po celý rok

299 Kč
143 Kč
Kuchařka lékařů českých -10%
Tato unikátní kuchařka představuje 52 význačných českých lékařů prostřednictvím jejich esejů o jídle a vztahu k němu.
kuchařky

Kuchařka lékařů českých

370 Kč
333 Kč
Pomazánky
V kuchařce najdete mnoho inspirací na chuťovky, dezertky a jiné výrobky studené kuchyně, kterými na úrovni pohostíte nečekanou i ohlášenou návštěvu či kulinářsky zpestříte jakoukoliv oslavu.
kuchařky

Pomazánky

115 Kč
Ryby a plody moře -10%
Sedmá z řady kuchařek z Edice Apetit, Ryby a plody moře, nabízí na 150 čerstvých receptů jak péct, grilovat a smažit ryby a filety vcelku, nakládat a marinovat, vařit polévky a jídla bez kostí, využívat konzervované ryby a zpracovat plody moře.
kuchařky

Ryby a plody moře

349 Kč
314 Kč
Tao zdravého stravování -10%
Kniha je vhodná nejen pro milovníky čínské kuchyně, ale zejména napomůže laikům rychle se v čínské kuchyni zorientovat a pochopit skladbu potravin s ohledem na jejich zdraví.
kuchařky

Tao zdravého stravování

299 Kč
269 Kč
Zdravé hubnutí po porodu
Máte pár kilo navíc, malé miminko a rozhodně nechcete slyšet o držení složitých diet? Víte, že zdravá výživa je pro vaši rodinu důležitá, ale netušíte, odkud začít? V tom případě vám přijde tato publikace vhod.
kuchařky

Zdravé hubnutí po porodu

135 Kč
Zobrazuji 871 - 880 z 904 položek
<< < 1 .. 86 87 88 89 90 91 > >>