Nejprodávanější knihy v roce 2020 - diety

Hravě bez lepku -10%
(1x)
Rozmanité, plnohodnotné a chutné. Zábavné, inspirativní a hravé. I takové může být vaření bez lepku. Praktický průvodce bezlepkovou stravou „Hravě bez lepku“ je pro všechny, kteří „nekamarádí“ s lepkem.
diety

Hravě bez lepku

169 Kč
152 Kč
140 otázek a odpovědí o výživě a potravinách -10%
Kniha se skládá z dotazů a odpovědí o problematice zdravé výživy, na které v průběhu let odpovídali členové Fóra zdravé výživy.
diety

140 otázek a odpovědí o výživě a potravinách

171 Kč
154 Kč
Dieta na podporu hojení ran. Lékař vám vaří -10%
Hojení rány není záležitost pouze lokálního ošetřování, ale vždy celkové péče o nemocného poskytované odborníky více oborů. Podporu výživy je třeba zahájit včas, neboť se jedná o klíčovou oblast umožňující dobré hojení.
diety

Dieta na podporu hojení ran. Lékař vám vaří

193 Kč
174 Kč
Dieta pro vyšší věk -10%
Při současném demografickém vývoji provázeném stárnutím populace najde v této knize řada osob vyššího věku rady a doporučení týkající se vhodného složení stravy i jednoduché přípravy jídel.
diety

Dieta pro vyšší věk

182 Kč
164 Kč
Průvodce pacienta onkologickou léčbou -10%
Snahou této příručky je podat informace o typech nádorového onemocnění, obtížích vyvolaných nádorem, o možnostech protinádorové léčby, komplikacích spojených s touto léčbou a jejich ovlivnění. Stěžejním tématem je problém výživy.
diety

Průvodce pacienta onkologickou léčbou

182 Kč
164 Kč
Bezlepková dieta -10%
Kuchařka zaměřená na bezlepkovou dietu přináší kolem 150 receptů na pečivo, polévky, knedlíky, masové pokrmy, sladká jídla a pomazánky. Moderní recepty dietní sestry jsou doplněné radou lékaře.
diety

Bezlepková dieta

148 Kč
133 Kč
Crohnova choroba, ulcerózní kolitida -10%
Kniha o Crohnově chorobě a ulcerózní kolitidě pacientům přináší plné informace o jejich nemoci, možnostech diagnostiky a léčby. Pacientům s tímto onemocněním nabízí možnost plného pochopení vlastní choroby, aby byli při komunikaci s lékařem partnerem
diety

Crohnova choroba, ulcerózní kolitida

182 Kč
164 Kč
Zobrazuji 71 - 80 z 77 položek
<< < 1 .. 6 7 8