Spojte body a procvičte svou pozornost a soustředění. Pusťte z hlavy problémy všedního dne a věnujte chvilku jen sobě. Po spojení celkem 30 000 bodů se ze změti čísel vynoří úžasné kresby zvířat, předmětů i krajin, které můžete vybarvit podle sebe.
Odvaha nemusí být jen o velkých činech. Někdy strach omezuje naše vnímání a my pak vidíme věci jinak, než jaké skutečně jsou… A jaké skutečně jsou, zjistíme, pokud se rozhodneme je vyzkoušet.
Objevte s touto inovativní knížkou kouzlo černé a bílé barvy a naučte se zajímavým technikám stínování! Všechny postupy jistě snadno zvládnete a brzy zjistíte, že stínování tužkou není tak obtížné - že je vlastně snadné! A navíc je i zábavné!
Kniha obsahuje 52 Aljechinových partií z prvního období jeho šachové kariéry komentovaných Aljechinem. Jedná se o překlad části knihy Meine besten Partien 1908-1923.
Capablanca v knize popisuje svou dosavadní šachovou kariéru a komentuje 35 svých vybraných partií. Materiál je chronologicky uspořádaný do 10 kapitol, na konci index soupeřů...
Autor úspěšné publikace Houby jako lék se zaměřil na většinu z nás, kteří nejsou mykologickými experty a často v lese přemýšlí, zda ta či ona houba patří mezi ty, které bychom měli sbírat.
Patchworkování a quiltování nabízí úžasné možnosti kombinací barev a materiálů, dává spoustu prostoru pro vaši vlastní tvořivost. Ušijte si moderní patchworkové a quiltované předměty sama!