Nejprodávanější tituly - leden 2021
první stupeň

Co jsou to bacily? - Podívej se pod okénko: Úplně první otázky a odpovědi - Katie Daynes - 10%
Jsou tak malinké, že je ani neuvidíš. Bakterie a bacily jsou všude kolem nás. Některé nám pomáhají, jiné ale způsobují nemoci. V bohatě ilustrované knížce s odklápěcími okénky zjistíš, kde všude bacily žijí, jak se šíří a jak se naše tělo může proti
první stupeň
Ukázky

Co jsou to bacily? - Podívej se pod okénko

249 Kč
224 Kč
Fi a Flo: Vědecký i fantastický příběh o skloňování podstatných jmen - Lenka Zemanová - 10%
(1x)
Kniha zkušené autorské dvojice doplňuje jejich dvě velmi úspěšné předchozí knihy, Výři nesýčkují a Strasti zkoušeného Standy, a zaměřuje se tentokrát na obtížnou a cvičebními materiály opomíjenou oblast, jíž je skloňování podstatných jmen.
první stupeň

Fi a Flo

99 Kč
89 Kč
Gorila a já - Frida Nilsson - 10%
Hlavní hrdinkou knihy je osmiletá Jonna, která žije v dětském domově. Ředitelka ji nemá ráda a ochotně ji předá k adopci děsivé Gorile, která do domova jednoho dne přijede v otlučeném Volvu. Gorila žije na skládce a živí se prodejem šrotu.
první stupeň

Gorila a já

275 Kč
248 Kč
Hrajeme si u maminky + CD - Jiřina Rákosníková - 10%
Předkládaná sbírka říkadel, popěvků, dětských her a rozpočitadel vychází z dlouholetých zkušeností autorky, které získala jako matka, babička a především jako pedagog. Toto druhé vydání je doplněno CD - zhudebnil J. Pavlica, nahrál Hradišťan.
první stupeň

Hrajeme si u maminky + CD

399 Kč
359 Kč
Ladovy veselé učebnice 2 - Ptáci - Ladislav Stehlík - 10%
Josef Lada a Ladislav Stehlík ve své druhé společné "veselé učebnici" zaměřili pozornost na ptactvo.
první stupeň

Ladovy veselé učebnice 2 - Ptáci

199 Kč
179 Kč
MANAMANA komplet II. - Iva Pecháčková - 10%
Sedmero známých starozákonních příběhů pro nejmladší čtenáře.
první stupeň

MANAMANA komplet II.

659 Kč
593 Kč
Měli dinosauři blechy?: O dědečkovi geologovi, dobrodružstvích Vildy a Fíny a o tom, co je uvnitř Země - Pavlína Táborská, Zdeněk Táborský
(1x)

Odhalte tajemství, co se skrývá uvnitř Země!  Kniha nenásilnou formou seznamuje mladé čtenáře se základními geologickými pojmy, je pro děti ve věku 8 až 13 let. Začtěte se do vyprávění Vildy a Fíny o jejich výletech s dědečkem geologem za záhadnými kameny, zkamenělinami a zajímavými místy po českých zemích. Dozvíte se například to, kde u nás můžeme nalézt propasti, kde leží nejbližší kráter a co všechno se dá objevit pod zemí. Můžete pomoci Vildovi s jeho zápisy v deníku. Věrně doprovázet vás bude také Čert a Andělka.

první stupeň
Ukázky

Měli dinosauři blechy?

209 Kč
Mumínci a čarodějův klobouk - Tove Janssonová - 10%
(1x)

Ať se tam dělo, co dělo, na nudu nikomu času nezbývalo. A to byla přece velká výhoda.

Není nad to, probudit se po dlouhém zimním spánku do prvního jarního rána...

první stupeň

Mumínci a čarodějův klobouk

179 Kč
161 Kč
Pohádky o princeznách - František Zacharník - 10%
Každá princezna je jiná: jedna hodná a druhá zlobivá, další nechutnají ani ty nejvybranější pochoutky…Jestli pak podle jména uhádneš, která je která? V knížce se jich ukrývá celkem devět, ale je tu i desátá. Kdopak to asi je?
první stupeň

Pohádky o princeznách

199 Kč
179 Kč
Příběh života - Jan Sovák - 10%
Sledovat vývoj života na naší planetě během uplynulých milionů let – od nepatrných jednobuněčných organismů v prekambrických mořích přes obrovské dinosaury až po savce a Homo sapiens – je fascinující zážitek.
první stupeň

Příběh života

499 Kč
449 Kč
Zobrazuji 171 - 180 z 257 položek
<< < 1 .. 16 17 18 19 20 .. 26 > >>