Geše Rabten při nesčetných příležitostech předával učení o nejrůznějších tématech Dharmy, učení schopná podněcovat proměnu a vnášet světlo do myslí naslouchajících. Tato kniha, zaznamenávající některé z těchto výkladů.
Tato knížka je určena lidem, kteří neztratili víru, že někde venku je člověk podobného smýšlení, osoba, která by mohla být tou pravou (nebo tím pravým). Někdo, kdo by sdílel stejnou vášeň, jež je svou povahou božská.
en je obraz. Sen je imanentní časoprostor. Sen je instalace. Sen je těžko popsatelná, slovy nevyjádřitelná oblast, mnohočetná a mnohovrstevnatá realita svého druhu.
Po úspěchu své knihy Příručka psychoterapeutických technik pro práci s dětmi a rodinou se manželé Cabyovi rozhodli napsat jakési pokračování, které svou strukturou navazuje na předchozí knihu.
Publikace určená studentům pedagogických oborů prezentuje obecnou, vývojovou, pedagogickou a sociální psychologii se zaměřením na mladší a starší školní věk dítěte.
Bojíš se přihlásit, když se učitel v hodině na něco ptá? Když už zvedneš ruku, stane se ti, že ti správná odpověď „vypadne“ z hlavy, protože ji „přemažou“ tvoje obavy a strach? Bojíš se trapasů a nevíš si rady ve vztazích s ostatními lidmi?