Nejprodávanější knihy - leden 2021 - učebnice - vzdělání

Hravá písanka 1-1. díl -20%
Moderně zpracovaná písanka na celobarevných stranách rozvíjí grafomotoriku a logické myšlení žáků 1. ročníku. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni.
učebnice - vzdělání

Hravá písanka 1-1. díl

49 Kč
39 Kč
Český jazyk – Podstatná jména -20%
Tato laminová kartička je určená především pro studenty základní a střední školy.
učebnice - vzdělání

Český jazyk – Podstatná jména

29 Kč
23 Kč
Český jazyk – Přídavná jména -20%
Tato laminová kartička je určená především pro studenty základní a střední školy.
učebnice - vzdělání

Český jazyk – Přídavná jména

29 Kč
23 Kč
Podnebné pásy - tahák -20%

TAHÁKY PRO MÉHO SYNA, KTERÉHO UČENÍ NEZAJÍMÁ !!! Nový projekt Lucie Seifertové je inspirován “karanténou” a také skutečností, že má autorka syna v tzv. domácí individuální výuce.

učebnice - vzdělání

Podnebné pásy - tahák

39 Kč
31 Kč
Sada testů státní přijímací zkoušky 9. třída -20%
Dítě se seznámí s podobou testů na státní přijímací zkoušky a zjistí, jak je na tom se znalostmi. Natrénuje si řešení jednotlivých typů úloh i strategii řešení celého testu.
učebnice - vzdělání

Sada testů státní přijímací zkoušky 9. třída

650 Kč
520 Kč
Těším se na 1. třídu - Předškoláci -20%
Sešit je určen všem budoucím prvňáčkům, kteří se díky němu mohou lépe připravit k zápisu. Sešit je také vhodný pro žáky prvních tříd, kteří si chtějí zopakovat učivo.
učebnice - vzdělání

Těším se na 1. třídu - Předškoláci

99 Kč
79 Kč
Český jazyk – Vyjmenovaná slova -20%
Laminátová kartička určená pro žáky 1. stupně ZŠ nabízí stručné a přehledné znázornění těch nejdůležitějších vyjmenovaných slov po B, (F), L, M, P, S, V a Z. Některá méně známá slova jsou doprovázená drobnými ilustracemi.
učebnice - vzdělání

Český jazyk – Vyjmenovaná slova

25 Kč
20 Kč
Hravá abeceda -20%
Pracovní sešit obsahuje hravá cvíčení k osvojení prvních písmen abecedy, která se děti učí na začátku první třídy analyticko-syntetickou metodou. Součástí jsou grafomotorická cvičení. K motivaci žáků přispívá originální prostředí vodnické třídy a zábavné říkanky. Pracovní sešit je součástí ucelené koncepce pro výuku českého jazyka na 1. stupni základních škol. V rámci této koncepce si učitelé mohou doplnit tradiční učebnice a pracovní sešity o další pomůcky, které komplet dotvářejí.
učebnice - vzdělání

Hravá abeceda

95 Kč
76 Kč
Hravá písanka 1-2. díl -20%
Písanka na celkem 36 moderně zpracovaných a celobarevných stranách rozvíjí grafomotoriku a logické myšlení žáků 1. ročníku. Je sestavena odborným týmem pedagogů a lektorů na základě jejich zkušeností s výukou na 1. stupni. Písanka je součástí ucelené koncepce pro výuku českého jazyka na 1. stupni základních škol. V rámci této koncepce si učitelé mohou doplnit tradiční učebnice a pracovní sešity o další pomůcky, které komplet dotvářejí.
učebnice - vzdělání

Hravá písanka 1-2. díl

29 Kč
23 Kč
Úkoly pro 1. třídu -20%
Sešit je určen všem žáčkům první třídy kteří si chtějí procvičit psaní, počítání, abecedu, logické myšlení. Sešit je také vhodný pro předškoláky, kteří by se chtěli naučit něco víc.
učebnice - vzdělání

Úkoly pro 1. třídu

119 Kč
95 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 114 položek
<< < 1 2 3 4 .. 12 > >>