Nejprodávanější e-knihy - leden 2021 - příběhy ze života

Vilma běží o život -20%
(2x)
Malá Vilma se během běžeckých závodů v Africe ztratí uprostřed neprostupné džungle. Dostane se až do vesnice, kde ji domorodci přijmou za svou. Vilma poznává jejich způsob života, tolik odlišný od toho, co zná, a najde si i nové kamarády. Život v džungli ji fascinuje, zároveň ale touží vrátit se domů. Opustit deštný prales navíc možná budou muset i její noví přátelé, vesnici totiž hrozí, že bude srovnána se zemí. Ale Vilma je odhodlaná nenechat to jen tak!
příběhy ze života

Vilma běží o život

149 Kč
119 Kč
Po stopách vlka -20%
Pes a kocour pod jednou střechou? Ani náhodou! Mluvící kocour Paulo z Panamy je pěkně zaskočený, když se jednoho dne na statku Štístko objeví starý zraněný pes. Florentýna ho našla cestou ze školy a dělá si o něj starosti.
příběhy ze života

Po stopách vlka

140 Kč
112 Kč
Deník Dory Grayové -20%
(2x)
Když rodiče Hance oznámí, že se budou stěhovat z města na venkov, převrátí jí svět vzhůru nohama. Hanka svůj nový domov nesnáší, dokud na půdě náhodou nenajde tajemný starý zápisník – deník Dory Grayové. Co se s jeho autorkou a její židovskou kamarádkou stalo? Hanka se to rozhodne zjistit stůj co stůj.
příběhy ze života

Deník Dory Grayové

129 Kč
103 Kč
Dobrodruh -20%
(2x)
Fred sleduje z okénka malého letadla tajuplnou džungli pod sebou. Vždycky snil o tom, že bude dobrodruhem a objevitelem neznámých zemí. Kéž by mohli přistát a probádat to tam. Netuší, že už za pár chvil se jeho přání splní. Letadlo se zřítí....
příběhy ze života

Dobrodruh

198 Kč
158 Kč
Heartland: Cesta domů -20%

Začátek skvělé série, která se stala předlohou slavnému televiznímu seriálu. Koňská farma Heartland, ukrytá v kopcích Virginie, je jedinečným místem, kde se hojí jizvy minulosti a týraní a vystrašení koně se zde učí znovu důvěřovat lidem.

příběhy ze života

Heartland: Cesta domů

149 Kč
119 Kč
Jirka a neprolomitelná šifra -20%
Začínají se dít velice podivné věci: banky rozdávají peníze, obchodní domy nemůžou účtovat za své zboží, takže lidé dostávají jídlo zadarmo, a letadla se odmítají vznést. Vypadá to, že nejlepší a největší počítače světa kdosi napadl a George i Annie se budou muset vypravit hlouběji do vesmíru...
příběhy ze života

Jirka a neprolomitelná šifra

249 Kč
199 Kč
Navždycky -20%
(1x)
Láska přes messenger. Feel-good romance ze střední.
příběhy ze života

Navždycky

169 Kč
135 Kč
Nové příběhy se šťastným koncem – Starostlivá veverka -20%
Příběh z české přírody, který se skutečně stal! Ondra a Nela najdou u silnice poraněnou veverku. Ihned poznají, že potřebuje pomoc, a tak ji opatrně odnesou do chaty, odkud Ondrův dědeček zavolá na záchrannou stanici. Tím ale celé dobrodružství nekončí.
příběhy ze života

Nové příběhy se šťastným koncem – Starostlivá veverka

119 Kč
95 Kč
Posel v temném lese -20%
(1x)
Ve třetím dílu tetralogie Dárce se znovu objevují postavy z předchozích svazků: Kira, Jasnividec a Matty. Matty dorazil s Kirou do Vesnice uzdravení a pro vesnickou komunitu obstarává kontakt s okolním světem.
příběhy ze života

Posel v temném lese

166 Kč
133 Kč
Pražské povstání -20%
Je 25. dubna 1945. To, že do konce druhé světové války zbývají dva týdny, ví jen Bára. Německá armáda ustupující před Spojenci se v Čechách a na Moravě hodlá bránit do posledního dechu.
příběhy ze života

Pražské povstání

169 Kč
135 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 50 položek
<< < 1 2 3 4 5 > >>