Nejprodávanější e-knihy - leden 2021 - humor

Deníček moderního fotra 3
Třetí díl oblíbeného Deníčku moderního fotra je zároveň dílem posledním. Autor bezostyšně přiznává, že o svém synovi Čeňkovi napsal vše, co se dalo, a další dítě ani knihu by pravděpodobně nepřežil. Čeňkovi už jsou tři, plínky zkušeně zaměnil za nočník.
humor

Deníček moderního fotra 3

179 Kč
Dalajlamova kočka a síla meditace
(5x)
Volné pokračování příběhu kočky Jeho Svatosti dalajlamy.
humor

Dalajlamova kočka a síla meditace

149 Kč
Červený trpaslík 4. - Pozpátku
(2x)
Kniha uzavírající základní tetralogii korespondující s kultovním seriálem televize BBC. Dave Lister konečně našel cestu zpátky na planetu Zemi, avšak čas zde neběží tak docela správným směrem.
humor

Červený trpaslík 4. - Pozpátku

98 Kč
Strana štěstí
Opravdu si myslíte, že není čemu se v dnešní politice zasmát? Satirický román Strana štěstí vás přesvědčí o opaku. S laskavým a humorným nadhledem vypráví o nové politické straně, která díky geniálnímu nápadu vyhraje volby a začne vládnout.
humor

Strana štěstí

139 Kč
Jací jsou? - Češi
Nový zábavný průvodce popisuje českou povahu, tradice a životní styl. My všichni samozřejmě víme, čím žijeme, co máme rádi a čemu věříme. V knize ale zjistíte, jak nás vidí ve světě, a to není totéž.
humor

Jací jsou? - Češi

119 Kč
Monty Bodkin se vrací
Tuto knihu napsal P. G. Wodehous svých 93 letech. Kniha volně navazuje na román Šťastná mořeplavba Montyho Bodkyna. Mladý Monty šťastnou náhodou získal místo v hollywoodském filmovém ateliéru, kde setrval celý rok, aby splnil nesmyslnou podmínku svého budoucího tchána a dokázal, že bohatý floutek se dokáže uživit prací.
humor

Monty Bodkin se vrací

159 Kč
Neviděla jsem tě přicházet
Zara procestovala svět a nikde se necítí doma. Jim nikdy neopustil Liverpool a má pocit, že v životě nic nezažil. Jejich životy se střetnou, když se Jim raduje z nečekané výhry a vidiny lepšího života..
humor

Neviděla jsem tě přicházet

322 Kč
Tajný deník Hendrika Groena
(2x)
Hendrik Groen je sice starý, ale sám nemá staré lidi rád. Ještě si chce na světě něco užít! Nechce jen popíjet slabý čaj a pěstovat muškáty, jako to dělají jeho vrstevníci. O svém životě v domově důchodců si píše deník, v němž odhaluje všechny své vzestupy a pády, například pokus o založení anarchistického klubu Staří-ale-ne-mrtví.
humor

Tajný deník Hendrika Groena

199 Kč
Tati, už tam budem?
(1x)
Děti Vojtěcha Bernatského pomalu rostou, ale jak se zdá, z roztomilých výtržností jen tak nevyrostou. Vtipný deník populárního sportovního moderátora plný rodinných dobrodružství hledá odpovědi na zásadní otázky....
humor

Tati, už tam budem?

169 Kč
Záchranná brzda
Zatáhnete za táhlo, ozve se rána, syčení a vlak prudce brzdí. Přiběhne vlakvedoucí, a v tomto okamžiku teprve začíná ta pravá legrace. To věděl už vojín Josef Švejk.
humor

Záchranná brzda

99 Kč
Zobrazuji 31 - 40 z 161 položek
<< < 1 2 3 4 5 6 .. 17 > >>