Nejprodávanější knihy - říjen 2021 - filosofie a náboženství

Deník farářky -10%
(3x)

"O životě někde mezi nebem a zemí"

Boží cesty jsou nevyzpytatelné a nekonvenční farářka Martina Viktorie Kopecká o tom ví své. Valnou většinu jejího života se nezdálo, že bude aspirovat na službu v církvi – a přesto je dnes výraznou postavou Církv

filosofie a náboženství

Deník farářky

399 Kč
359 Kč
Znamení neznámého -10%
(2x)
Hledáme, co nelze nalézt, a ve šťastných chvílích nacházíme, co nelze hledat. Snadno by se dalo mluvit o spiritualitě, nebo dokonce o mystické zkušenosti, především jsme však sbírali příběhy vnitřní proměny.
filosofie a náboženství

Znamení neznámého

399 Kč
359 Kč
Mimo dobro a zlo -10%
(2x)
Ve svém stěžejním díle rozvíjí významný německý filozof téma nadčlověka z knihy Tak pravil Zarathustra, nadčlověka, který stojí mimo dobro a zlo.
filosofie a náboženství

Mimo dobro a zlo

348 Kč
313 Kč
Klaun to zkouší znovu -10%
(2x)
Kníha Klaun si povídá s Bohem vyvolala okamžitě po vydání mimořádný zájem čtenářů a autor obdržel celou řadu ohlasů. Po několika letech se Jiří Suchý k tématu vrací a zpracoval řadu svých postřehů do volného pokračování s názvem Klaun to zkouší znovu
filosofie a náboženství

Klaun to zkouší znovu

250 Kč
225 Kč
Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlení -10%
(2x)
Nové a podstatně rozšířené vydání knihy Dr. Jana Lípy popisuje filosofii a praxi patrně nejstarší československé buddhistické školy – Učení Fráni Drtikola, která se mimo jiné i díky autorovi této knihy a jeho přátelům dochovala až do dnešních dnů.
filosofie a náboženství

Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlení

690 Kč
621 Kč
Ve víru Velkého tance -10%
Dílo C. S. Lewise zůstává zahaleno tajemstvím. Ačkoliv má stamiliony vděčných čtenářů, jeho způsob myšlení je zvláštní a ojedinělý. Je autorem více než padesáti knih, mezi kterými najdeme sbírky básní, odborná pojednání, soubory esejů a kázání.
filosofie a náboženství

Ve víru Velkého tance

229 Kč
206 Kč
Wakan Tanka - Hodiny náboženství pro věčné začátečníky -10%
(1x)
Jestli budeme mít otevřené supermarkety, a nebudeme mít otevřené kostely, nač ještě žít? Budu v této knize často používat jméno Wakan Tanka. Moc se omlouvám všem ortodoxním katolíkům, klidně si pokaždé dosaďte to naše staré dobré „Bůh“.
filosofie a náboženství

Wakan Tanka - Hodiny náboženství pro věčné začátečníky

298 Kč
268 Kč
Čínský mudrc Tao -10%
(1x)
Nově ilustrovaná reedice dnes již téměř zapomenutého skvostu, který inicioval vstup na duchovní cestu řadě hledačům a to nejen v okruhu žáků Fráni Drtikola, kde se šířila formou samizdatu.
filosofie a náboženství

Čínský mudrc Tao

220 Kč
198 Kč
Knihy mrtvých -10%
(1x)
MUDr. S. Grof (*1. 7. 1931) se v knize věnuje nejznámějším památkám pojednávajícím o umírání, které vznikly v rámci světových náboženství (tzv. knihám mrtvých z oblasti starého Egypta, Tibetu, křesťanské Evropy a mayské a aztécké kultury).
filosofie a náboženství

Knihy mrtvých

298 Kč
268 Kč
Kniha náboženských a filozofických sekt a škol -10%
Kniha perského učence Muhammada aš-Šahrastáního (1086–1153) je všeobecně pokládána za nejvýznamnější islámské středověké dílo věnované náboženstvím a filozofickým směrům na tehdejším Blízkém východě a ve Středomoří.
filosofie a náboženství

Kniha náboženských a filozofických sekt a škol

495 Kč
446 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 564 položek
1 2 3 .. 57 > >>