Nejprodávanější tituly - říjen 2021 - cukrovka

Low Carb recepty na zhubnutí a snížení hladiny cukru -20%
V roce 2012 donutila diagnóza cukrovky 2. typu Giancarla Caldesiho začít s nízkosacharidovou dietou, která změnila jeho zdraví a zdraví celé jeho rodiny a vedla ke ztrátě hmotnosti téměř 20 kilogramů. Cukrovka u něj ustoupila!
cukrovka

Low Carb recepty na zhubnutí a snížení hladiny cukru

398 Kč
318 Kč
Malá diabetická kuchařka -20%
Při onemocnění diabetu je velmi důležité vybírat si takové potraviny, které mohou pomoci příznivě ovlivnit glykémii nebo hmotnost.
cukrovka

Malá diabetická kuchařka

199 Kč
159 Kč
Svíčková jako od maminky -20%
Naše přední expertka v oboru diabetologie prof. MUDr. Kateřina Štechová, Ph.D., spolu s diabetologickou dietní sestrou Bc. Vladimírou Havlovou připravily velmi užitečnou a srozumitelnou publikaci, která má pomoci nemocným s diabetem a jejich rodinám.
cukrovka

Svíčková jako od maminky

495 Kč
396 Kč
Stop cukrovce -20%
Milion obyvatel České republiky je v ohrožení diabetem 2. typu. Mnozí si to ještě neuvědomují, avšak 15 % dospělých a téměř polovina seniorů nad 70 let už při sobě nosí průkaz diabetika.
cukrovka

Stop cukrovce

279 Kč
223 Kč
Diabetes mellitus čili cukrovka, dieta diabetická -20%
Knížka je sepsána se zřetelem k moderním poznatkům o vstřebávání cukrů v tenkém střevě z různých potravin. Jsou zde podrobně rozebrány oba základní typy cukrovky - diabetes mellitus I. typu a II. typu, podstata léčby a diety.
cukrovka

Diabetes mellitus čili cukrovka, dieta diabetická

182 Kč
146 Kč