Nejprodávanější tituly - říjen 2021 - stres, deprese

Posilování stresem - Cesta k odolnosti -20%
(2x)
O stresu se hovoří zejména jako o umělé, lidstvem vyrobené zátěži. Člověk se musel naučit porozumět a vzdorovat rozmanitým stresovým vlivům od počátku své existence.
stres, deprese

Posilování stresem - Cesta k odolnosti

399 Kč
319 Kč
Zázraky jsou logické -20%
(1x)
Otevřený rozhovor se známou lékařkou o všech etapách lidského života. Lékařka a psychoterapeutka Kateřina Cajthamlová dává v temperamentním rozhovoru s novinářkou Lucií Šilhovou nahlédnout hlouběji do svého soukromí.
stres, deprese

Zázraky jsou logické

349 Kč
279 Kč
Usmát se a poodstoupit -20%
Berte život s úsměvem! Odlehčené úvahy a glosy známého psychiatra. Psychiatr a specialista na léčbu návykových nemocí Karel Nešpor má jasno: s úsměvem jde všechno lépe.
stres, deprese

Usmát se a poodstoupit

299 Kč
239 Kč
Krize v životě, život v krizi -20%
Jedna z lidových definic života říká, že je to sled nepřetržitě za sebou jdoucích větších či menších průšvihů. Ty menší řešíme mávnutím ruky, větším říkáme starosti a ty opravdu velké jsou označovány jako krize.
stres, deprese

Krize v životě, život v krizi

299 Kč
239 Kč
Deprese a jak ji zvládat -20%
Příručka pro postižené, jejich blízké a pomáhající profese. Autoři uvádějí základní informace o depresích a příbuzných poruchách, jejich příčinách a projevech. Představují různé typy léčby.
stres, deprese

Deprese a jak ji zvládat

249 Kč
199 Kč
Nástroje proti úzkosti -20%
Sužují vás úzkostné stavy? Představujete si, co hrozného by se vám mohlo ještě přihodit? Bojíte se, že selžete a váš výkon nebude dokonalý?
stres, deprese

Nástroje proti úzkosti

299 Kč
239 Kč
Sebepéče pro pečující -20%
Jak pečovat o sebe, když jsem pečující osoba?
stres, deprese

Sebepéče pro pečující

299 Kč
239 Kč
Skryté příčiny únavy a nedostatku energie -20%
Autor knih Skryté nebezpečí zdravých potravin a Skryté tajemství dlouhověkosti, přináší revoluční šestitýdenní program, který pomáhá zvýšit hladinu psychické i fyzické energie.
stres, deprese

Skryté příčiny únavy a nedostatku energie

329 Kč
263 Kč
Zatočte s nespavostí -20%
Zkuste přerušit cyklus úzkostného přemýšlení, které vás zaměstnává celou noc. Tento průvodce vám ukáže, jak zklidnit svou mysl, uvolnit své tělo, zbavit se napětí a vyspat se tak, jak potřebujete. Spánek je základní životní potřeba.
stres, deprese

Zatočte s nespavostí

349 Kč
279 Kč
Učitelské vyhoření -20%
Kniha se zabývá rizikem syndromu vyhoření při práci učitele. Vyhoření vzniká v důsledku chronického stresu a vede k silným psychickým a fyzickým problémům, k nekvalitní výuce, ke špatným vztahům ke kolegům a žákům.
stres, deprese

Učitelské vyhoření

349 Kč
279 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 13 položek
1 2 > >>