Nejprodávanější e-knihy - říjen 2021 - nemoci a zdravotní problémy

Migréna -20%
Ve své knize světoznámý neurolog Oliver Sacks netradičně pojednává o migréně. Detailním přiblížením této nemoci ukazuje životně důležité sdělení organismu, kterému je nutno naslouchat, porozumět mu a adekvátně na ně reagovat.
nemoci a zdravotní problémy

Migréna

222 Kč
178 Kč
Zdravá střeva -20%
Zdravá střeva shrnují nejnovější poznatky o spojitosti mezi vašimi mikroby a vaším zdravím. Novinky z trendujícího a slibného směru lékařského výzkumu změní váš pohled na způsob, jímž se stravujete a jakým přemýšlíte o svém těle.
nemoci a zdravotní problémy

Zdravá střeva

209 Kč
167 Kč
Zrak mysli -20%
Jaký je vztah mysli a zraku? To je otázka, jež nás provází novými lékařskými příběhy Olivera Sackse. Jeden z příběhů knihy vypravuje sám autor, kdy deníkovým zápisem přibližuje svůj boj s rakovinou a zneschopňujícími následky částečné ztráty zraku.
nemoci a zdravotní problémy

Zrak mysli

140 Kč
112 Kč
Cvičení na bolavá záda -20%
Publikace by měla sloužit širokému okruhu čtenářů jako návod, jak postupovat při cvičení proti bolestem zad.
nemoci a zdravotní problémy

Cvičení na bolavá záda

169 Kč
135 Kč
Odvahu! -20%
Bušení srdce, úzkost, obavy? Oscar - stále dobře naladěná ovečka - ví, že to tak nemůže zůstat a poradí vám tu nejjednodušší a nejpřirozenější cestu, jak se zase cítit dobře. Nic neovlivňuje vaši mysl tak přímo, jako vaše tělo.
nemoci a zdravotní problémy

Odvahu!

118 Kč
94 Kč
Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity -20%
Stále více se šíří a potvrzuje poznání, že dostatek pravidelného a přiměřeného pohybu patří nejen k základním podmínkám zdraví, ale i k udržení dobré kondice. O tom, co je nejvhodnější pro každou věkovou kategorii, informuje tato kniha.
nemoci a zdravotní problémy

Fyziologie a klinické aspekty pohybové aktivity

240 Kč
192 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 16 položek
<< < 1 2