Nejprodávanější e-knihy - říjen 2021 - dobrodružné

Kočičí válečníci: Nové proroctví (4) - Záře hvězd -20%

Než nastane mír, zachvátí kočičí společenství nelítostné boje. Čtvrtý díl druhé série.  Po zničení lesa a cestě plné útrap kočičí hrdinové konečně nalezli nový domov. Začínají ale problémy s vytyčením nových území klanů a také s hledáním náhrady za Měsíční kámen – místa, kde se kočky mohou spojit s Hvězdným klanem.

dobrodružné

Kočičí válečníci: Nové proroctví (4) - Záře hvězd

159 Kč
127 Kč
Nové příběhy se šťastným koncem – Nezbedný mýval -20%

Najdou děti pro chlupatého mývala nový domov? Příběh z české přírody, který se skutečně stal. Eliška a Pája tráví týden u babičky a dědečka. Pája chce spát sám v pokojíku na půdě, ale v noci ho tam straší podivné zvuky. Aby těch záhad nebylo málo, z kurníku se začnou ztrácet vajíčka a ze psí misky granule.

dobrodružné

Nové příběhy se šťastným koncem – Nezbedný mýval

119 Kč
95 Kč
Robinson Crusoe -20%
Světoznámý dobrodružný román o osudech trosečníka Robinsona vystaveného životní zkoušce v těžkých podmínkách na opuštěném ostrově, kde začíná jeho zápas o přežití...
dobrodružné

Robinson Crusoe

149 Kč
119 Kč
Spící město -20%
Co kdybyste jednoho rána zjistili, že vaši rodiče nejsou k probuzení? Přesně tak začíná napínavý příběh Spícího města.
dobrodružné

Spící město

239 Kč
191 Kč
York: Mechanický duch -20%
Je to jen pár týdnů, co se dvojčata Tess a Theo spolu se svým přítelem Jaimem dostala v honbě za tajemstvím šifry Morningstarrových dál než kdokoli v historii – a zničili přitom svůj milovaný domov. Šifra však stále není vyřešena.
dobrodružné

York: Mechanický duch

209 Kč
167 Kč
Aurora povstává -20%
(3x)
Píše se rok 2380 a kadeti, kteří ukončili studia na Akademii Aurora, míří na první mise. Snaha Tylera Jonese hrát si na hrdinu způsobí, že na něj zbyde jen jednotka odpadlíků a problémových typů.
dobrodružné

Aurora povstává

199 Kč
159 Kč
Divočarka: Dcera krve -20%

Úchvatné pokračování magické fantasy prodané do více než 17 zemí světa Některá zvířata jsou nebezpečná. Můžou tě i zabít!“ varuje maminka Kláru. Ta ovšem nepřestává věřit v dobré srdce každého tvora.

dobrodružné

Divočarka: Dcera krve

149 Kč
119 Kč
Doktor Proktor a vana času -20%

Doktor Proktor a jeho dva malí asistenti na výpravě do minulosti Líza a Bulík z Dělové ulice obdrží jednoho dne šifrovanou pohlednici od doktora Proktora. Že by mu hrozilo nebezpečí? Brzy vyjde najevo, že jej do nových patálií uvrhl jeho vlastní vynález – vana času.

dobrodružné

Doktor Proktor a vana času

199 Kč
159 Kč
Elena: Největší vítězství -20%
Co se to jen s Timem děje? Od Elenina návratu z Ameriky je jako vyměněný a ona už vůbec neví, na čem vlastně je. Když Elena na posledním turnaji v sezoně spadne z koně a těžce se zraní, není to Tim, kdo ji navštíví v nemocnici, nýbrž Farid.
dobrodružné

Elena: Největší vítězství

169 Kč
135 Kč
Hvězdný prach: Jen uvěřit -20%
Lucka má prázdniny, ale žádnou kamarádku, se kterou by se dalo něco podnikat. Potom se ale přistěhují noví sousedi a rázem se všechno změní. Lucka zjistí, že se narodila s tajnými vlohami ducha hvězdného prachu.
dobrodružné

Hvězdný prach: Jen uvěřit

129 Kč
103 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 69 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 7 > >>