Nejprodávanější knihy - listopad 2021 - válečné konflikty

Andělé se samopalem -10%
(1x)
Kniha popisuje nejen činnost ženských příslušnic na pozadí historie 2. čs. parabrigády, ale obsahuje i jejich životopisné medailonky, bohatě ilustrované většinou dosud nepublikovanými fotografiemi, reprodukcemi dokumentů a snímky dobových artefaktů.
válečné konflikty

Andělé se samopalem

599 Kč
539 Kč
Dělostřelectvo v době třicetileté války -10%
(1x)
Publikace je nejucelenější prací o dělech v 17. století, která je v českém jazyce dostupná. Kniha je určena pro všechny, kteří se chtějí na jednom místě dozvědět známé i méně známé informace o dělech, o způsobu jejich užití v bojích třicetileté války
válečné konflikty

Dělostřelectvo v době třicetileté války

280 Kč
252 Kč
Dobrou noc, Osvětimi - Svědectví přeživších vězňů -10%
eden z vězňů během práce padne vysílením. Kápo ho utluče k smrti a nařídí Stefanovi vzít jeho ostatky na záda a odnést je do tábora, přičemž má ještě zpívat. „Nosím toho vězně již několik desítek let a nemohu ho donést…“ vzpomíná na svoji noční můžu
válečné konflikty

Dobrou noc, Osvětimi - Svědectví přeživších vězňů

339 Kč
305 Kč
Dvě tváře - Soukromý život osvětimských vrahů -10%
Ten jejich teplý, vypucovaný dům představuje neskutečný kontrast k místu, v němž pobývám, v němž nadále spávám. Nelze uvěřit, že naše světy dělí sotva několik metrů přehrazených ostnatým drátem.
válečné konflikty

Dvě tváře - Soukromý život osvětimských vrahů

359 Kč
323 Kč
I ženy chtěly bojovat -10%

Kniha se zabývá problematikou vojenské služby československých žen v britské armádě v tzv. ženských pomocných sborech, a to zejména ve složkách ATS a WAAF.

válečné konflikty

I ženy chtěly bojovat

350 Kč
315 Kč
Lilyin slib -10%
Románové zpracování příběhu, který v roce pandemie zaplnil titulky britských novin. Když Lily deportovali do Osvětimi, slíbila si, že jednou bude šířit pravdu o koncentračních táborech.
válečné konflikty

Lilyin slib

349 Kč
314 Kč
Nacisté a okultismus -10%
Jak se mohlo stát, že se národ, v němž se zrodili velikáni jako Goethe, Beethoven, Bach, Schiller, Einstein, Kant a Hegel, nechal ovládnout skupinou kriminálníků, sadistů a úředníčků?
válečné konflikty

Nacisté a okultismus

349 Kč
314 Kč
Řešení české otázky -10%
Hlavním tématem knihy je teorie a praxe nacistické germanizační a rasové politiky vůči Čechům. Autor porovnává různé koncepty a plány pro „řešení české otázky“, věnuje se snaze o ovládnutí české půdy a přípravě německé kolonizace.
válečné konflikty

Řešení české otázky

575 Kč
518 Kč
S Moskvou za zády -10%
Kniha čtenářům přibližuje místa, která jsou spojena s činností lidí, již se v době druhé světové války zapojili do odbojové činnosti navázané na tehdejší Sovětský svaz.
válečné konflikty

S Moskvou za zády

1 200 Kč
1 080 Kč
Vzpomínky na válku v „Jugošce“ v mírové misi UNPROFORr -10%
Kniha je prvním svazkem edice věnovaným vzpomínkám novodobých válečných veteránů. Autor se po ustavení mírové mise UNPROFOR v roce 1991 stal jedním z vojenských psychologů vyšetřujících uchazeče o službu v jednotkách OSN.
válečné konflikty

Vzpomínky na válku v „Jugošce“ v mírové misi UNPROFORr

479 Kč
431 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 87 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 9 > >>