Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2021 - příběhy

Ema a její kouzelná ZOO - Ospalá sovička -20%

Osmý díl kouzelné série pro všechny milovnice zvířat! Olík je nesmírně ospalá sovička. Nechce totiž, aby mu v Záchranné ZOO cokoli ušlo, a tak je vzhůru celý den i celou noc.

příběhy

Ema a její kouzelná ZOO - Ospalá sovička

129 Kč
103 Kč
Holky a kluci pořád zlobí -20%

Na každého jednou dojde... Krátké příběhy o různých slabostech a nedokonalostech pobaví malé čtenáře a přimějí je k zamyšlení, některým dětem nastaví zrcadlo a možná je ponouknou ke zlepšení.

příběhy

Holky a kluci pořád zlobí

144 Kč
115 Kč
Letí tady drak! -20%
Všechny tyto povídky mají svůj vlastní příběh. Jsou vesměs psané na přání, aby někomu udělaly radost.
příběhy

Letí tady drak!

149 Kč
119 Kč
Za duhovým mostem -20%
Ťapka s Mícou se právě ocitly na místě za duhovým mostem. Setkávají se tam se svými přáteli, které znaly ještě ve světě lidí. Jsou moc šťastné, že takové místo skutečně existuje.
příběhy

Za duhovým mostem

54 Kč
43 Kč
Rockové příběhy pro malé rebely -20%
Ptáte se, děti, „Co to je ten rock?
příběhy

Rockové příběhy pro malé rebely

212 Kč
170 Kč
Justýnka a asistenční jednorožec -20%
(2x)

Život bez fantazie by byl pěkná nuda! Justýnka je docela obyčejná holčička, které ale dočista chybí fantazie. Svět vidí docela nudně, šedivě, úplně bez nápadu. Naštěstí se jí dostane pomoci od asistenčního jednorožce Huberta.

příběhy

Justýnka a asistenční jednorožec

199 Kč
159 Kč
Kosprd a Telecí -20%
(1x)
Malý Kosprd, hrdina naší knížky, miluje tatínkovu dílnu a moc rád tátovi pomáhá při výrobě vzducholodi, ale jednoho dne se rodiče rozhodnou, že jejich syn musí začít chodit do školky.
příběhy

Kosprd a Telecí

139 Kč
111 Kč
V bříšku -20%
Věděli jste, jak miminko prožívá dobu před svým narozením? Kdy malému človíčkovi v maminčině břiše začínají růst nehty? Kdy si už dokáže cucat palec? Nebo jak čůrá?
příběhy

V bříšku

149 Kč
119 Kč
Vánoční tramvaj -20%
Venku sněží, prvňáček Víťa se těší na Ježíška a na tatínka, který se vrací domů z daleké ciziny. Vánoce oslaví všichni tři spolu! Večer, než Víťa usne, ještě vyskočí z postýlky, aby se podíval na konečnou stanici pod okny. Víťa má totiž rád tramvaje – a zrovna jedna přijíždí! Když zastaví, pan řidič vystoupí, jde k blízkému křoví a jakoby s někým mluví.
příběhy

Vánoční tramvaj

149 Kč
119 Kč