Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2021 - nemoci a zdravotní problémy

Posilování stresem - Cesta k odolnosti -20%
(1x)
O stresu se hovoří zejména jako o umělé, lidstvem vyrobené zátěži. Člověk se musel naučit porozumět a vzdorovat rozmanitým stresovým vlivům od počátku své existence.
nemoci a zdravotní problémy

Posilování stresem - Cesta k odolnosti

279 Kč
223 Kč
Umění být zdráv -20%
(8x)

Vše je propojené: Jak se chovat k vlastnímu tělu a předcházet nemocem? Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny Jan Vojáček vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii.

nemoci a zdravotní problémy

Umění být zdráv

199 Kč
159 Kč
Osobní receptář pro zdraví a pohodu -20%
(1x)

Rovnováhu máte na dosah. Pokračování bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví. Chcete být ve skvělé formě, cítit se dobře a udržet si doma pohodu? Dosáhnout toho není žádná věda. Stačí mít chuť a informace nezatížené zájmy výrobců a prodejců.

nemoci a zdravotní problémy

Osobní receptář pro zdraví a pohodu

269 Kč
215 Kč
Tělo: příručka pro uživatele -20%

Jsme mnohem složitější a záhadnější, než si dokážete představit. Celý život trávíme v jednom těle, a přece většina z nás příliš netuší, jak funguje a co se v něm odehrává. Historie anatomie a medicíny je plná zapomenutých hrdinů, ohromujících příběhů a zajímavých faktů.

nemoci a zdravotní problémy

Tělo: příručka pro uživatele

269 Kč
215 Kč
Deprese – jak pomoci a neztratit sám sebe -20%
Pro osobu trpící depresí můžete udělat hodně.
nemoci a zdravotní problémy

Deprese – jak pomoci a neztratit sám sebe

229 Kč
183 Kč
Usmát se a poodstoupit -20%
Známý psychiatr a specialista na léčbu návykových nemocí Karel Nešpor má jasno: s úsměvem jde všechno lépe. Ve sbírce odlehčených zamyšlení se s nadhledem věnuje různým tématům a hledá odpovědi na odvěké otázky života.
nemoci a zdravotní problémy

Usmát se a poodstoupit

169 Kč
135 Kč
Léčba informací -20%
(4x)
Myslíte, že jen léky s účinnou látkou mohou léčit? Je potlačování příznaků nemocí pomocí chemických léků opravdu léčení?
nemoci a zdravotní problémy

Léčba informací

198 Kč
158 Kč
Jídlo pro radost -20%

Bez jídla se neobejdeme. Autorka se zabývá antropologií jídla a v této knize čtenáře srozumitelnou formou seznamuje se zajímavými poznatky z tohoto oboru, V knize čtenář najde dostatek informací, aby pochopil minulost a přítomnost vztahu člověka k jídlu, třeba proč se bráníme neznámým jídlům, proč si oblíbíme některá jídla, čtenář se seznámí s rituály spojenými s jídlem.

nemoci a zdravotní problémy

Jídlo pro radost

229 Kč
183 Kč
Každá bolest má svou příčinu -20%

Nezapomínejte na příčiny. Jsou řešením vašeho problému. Proč nás bolí tělo, i když cvičíme? Jak se máme starat o děti z hlediska jejich pohybového a psychického vývoje? Co nám psychosomatické problémy prozradí o našem životě? A jak souvisí naše problémy v dospělosti s naším dětstvím?

nemoci a zdravotní problémy

Každá bolest má svou příčinu

189 Kč
151 Kč
Po operaci kolena - domácí cvičení a rehabilitace -20%

Usnadněte si uzdravení!  Příručka pro všechny věkové kategorie, pro operované úrazy i pro výměnu kloubu. Obsahuje desítky doporučených cviků pro kvalitní návrat ke zdraví.

nemoci a zdravotní problémy

Po operaci kolena - domácí cvičení a rehabilitace

149 Kč
119 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 28 položek
1 2 3 > >>