Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2021 - filosofie a náboženství

Deník farářky -20%
(2x)

O životě někde mezi nebem a zemí Boží cesty jsou nevyzpytatelné a nekonvenční farářka Martina Viktorie Kopecká o tom ví své. Valnou většinu jejího života se nezdálo, že bude aspirovat na službu v církvi – a přesto je dnes výraznou postavou Církve československé husitské.

filosofie a náboženství

Deník farářky

219 Kč
175 Kč
Evangelium na každý den 2022 -20%
Knížka je každodenním průvodcem pro ty, kdo touží číst a rozjímat evangelium v rytmu liturgie církve. Evangelní úryvek příslušného dne je doprovázen krátkým komentářem. Podněty k rozjímání na rok 2022 připravil P. Petr Vrbacký.
filosofie a náboženství

Evangelium na každý den 2022

119 Kč
95 Kč
Znamení neznámého -20%
Hledáme, co nelze nalézt, a ve šťastných chvílích nacházíme, co nelze hledat. Snadno by se dalo mluvit o spiritualitě, nebo dokonce o mystické zkušenosti, především jsme však sbírali příběhy vnitřní proměny.
filosofie a náboženství

Znamení neznámého

239 Kč
191 Kč
Tajemství Vánoc -20%
Tajemství Vánoc – existuje vůbec ještě? Příběh o Ježíšově narození zná přeci každý zpaměti. Timothy Keller nabízí nové čtení dobře známého vyprávění.
filosofie a náboženství

Tajemství Vánoc

199 Kč
159 Kč
Druhá derivace touhy I -20%
(1x)
Úvahy ekonoma Tomáše Sedláčka se ohlíží za událostmi nabitým desetiletím. Jedná se o jednu z nejdelších a nejsouvislejších sérií úvah v českém teritoriu, která ukazuje autorovu názorovou integritu a pestrost myšlenek...
filosofie a náboženství

Druhá derivace touhy I

168 Kč
134 Kč
Druhá derivace touhy II. -20%
Druhý díl trilogie úvah ekonoma Tomáše Sedláčka nad tématy a událostmi posledních let. Kniha nadčasově komentuje události, které se během našich životů dotýkaly nás všech.
filosofie a náboženství

Druhá derivace touhy II.

168 Kč
134 Kč
Tak pravil Zarathustra -20%
Filolog, filosof a básník Friedrich Nietzsche (1844—1900) patří k největším filosofickým géniům nejen svého 19. století, ale bezpochyby všech dob. On sám své veledílo Tak pravil Zarathustra z roku 1882 považoval neskromně za nejlepší knihu, jaká byla vůbec kdy napsána.
filosofie a náboženství

Tak pravil Zarathustra

199 Kč
159 Kč
Týdenní čtení z Tóry: kniha Exodus -20%
Rabín Jonathan Sacks předkládá čtenářům své úvahy nad knihou Exodus, zabývá se problémy současnosti na pozadí starozákonních textů a naopak vysvětluje biblické texty na příkladech z dnešního světa.
filosofie a náboženství

Týdenní čtení z Tóry: kniha Exodus

159 Kč
127 Kč
Boží kniha od Pastoral Brothers -20%

O náboženství vážně i nevážně s dvojicí farářů-influencerů Na počátku bylo pivo – a u něj mladí evangeličtí faráři Karel Müller a Jakub Malý dostali boží nápad. Co takhle založit farářsko-youtuberskou dvojici?

filosofie a náboženství

Boží kniha od Pastoral Brothers

194 Kč
155 Kč
Spravedlnost: Co je správné dělat -20%
(1x)
V knižním zpracování populárního televizního pořadu profesora Michaela Sandela (Harvard) se čtenáři představují svižně a vtipně psané kapitoly, bohatě doplněné aktuálními příklady problematiky spravedlnosti.
filosofie a náboženství

Spravedlnost: Co je správné dělat

250 Kč
200 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 186 položek
1 2 3 .. 19 > >>