Nejprodávanější e-knihy - prosinec 2021 - děti a mládež

Hraničářův učeň 16 - Útěk z Falaise -20%

Další příběh o hraničáři Willovi a jeho přátelích z království Araluen Když jejich plán na záchranu galického prince strašlivě selže, Will Dohoda a jeho učeňka Maddie jsou uvězněni na hradě Falaise.

děti a mládež

Hraničářův učeň 16 - Útěk z Falaise

194 Kč
155 Kč
Vánoční prasátko -20%
(3x)

Napínavá pohádka plná kouzel od autorky Harryho Pottera Kuba a jeho plyšové prasátko Pašík se od sebe nehnou ani na krok – to se ale změní jednoho Štědrého večera, kdy Kuba o Pašíka přijde. Je zoufalý a potřeboval by zázrak, aby svoji milovanou hračku našel.

děti a mládež

Vánoční prasátko

194 Kč
155 Kč
Vánoční koleda -20%
(4x)
Proslulý příběh o starém lakomci, kterému duchové ukážou svět chudých, a změní tak jeho smýšlení.Obchodník Ebenezer Skruž je lakotný. Vlastně miluje jen jedno - peníze!
děti a mládež

Vánoční koleda

99 Kč
79 Kč
Říkej tomu, jak chceš -20%
(2x)

Můžou dobré úmysly omluvit špatný čin? Contemporary hit od autorky bestselleru Dopisy ztraceným. Rob býval populárním hráčem lakrosu, ale pak jeho otce chytili při zpronevěře a teď je z něj vyvrhel. Po tátově nepovedeném pokusu o sebevraždu se o něj navíc musí Rob s mámou starat.

děti a mládež

Říkej tomu, jak chceš

219 Kč
175 Kč
Mýtonoši -20%
(2x)

Magie artušovských legend ožívá v urban fantasy hitu z americké univerzity! Šestnáctiletá Bree hledá po smrtelné autonehodě své matky únik před bolestí. Rezidenční program na Severokarolinské univerzitě vypadá jako skvělé útočiště...

děti a mládež

Mýtonoši

219 Kč
175 Kč
Z krve a popela -30%
(4x)

První díl návykové fantasy ve stylu knih Sarah J. Maasové Poppy byla už od narození vyvolena, aby svět přivedla do nové éry, a její život tak nikdy nepatřil jen jí. Na ramenou jí teď leží budoucnost celého království, sama však neví, zda o to vůbec stojí.

děti a mládež

Z krve a popela

244 Kč
171 Kč
Prázdné sliby -20%
(2x)

Ukrást někomu srdce je ten nejlákavější zločin. První díl vílí fantasy romance. Brie víly nenávidí a odmítá s nimi mít cokoli společného, i kdyby to mělo znamenat, že bude hladovět a žít na ulici. Ale když je její sestra prodána sadistickému králi Temného dvora, aby tak splatila dluh, udělá Brie cokoli, aby ji získala zpátky.

děti a mládež

Prázdné sliby

219 Kč
175 Kč
Babička drsňačka -20%
(5x)
V humorné knížce pro děti se vypráví příběh o předsudcích a toleranci, o překvapivých odhaleních a jedné šíleně troufalé loupeži.
děti a mládež

Babička drsňačka

148 Kč
118 Kč
Enola Holmesová - Případ levoruké dámy -30%

Druhý díl napínavé série pro všechny mladé milovníky detektivek a viktoriánské Anglie Enola se stále skrývá před svým bratrem – slavným detektivem Sherlockem Holmesem. Když ale objeví tajnou skrýš plnou brilantních kreseb, vyrazí po stopě jejich autorky, mladé lady Cecily, která beze stopy zmizela ze své ložnice.

děti a mládež

Enola Holmesová - Případ levoruké dámy

159 Kč
111 Kč
Čarodějnice -20%
Dechberoucí příběh ze sedmnáctého století o ženské síle, čarodějnictví, zlobě, pomstě a poutech, která nás svazují...Potom, co byla Evey svědkem brutální vraždy své matky spáchané lovci čarodějnic, chce jediné – vystopovat vraha a pomstít se.
děti a mládež

Čarodějnice

199 Kč
159 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 280 položek
1 2 3 .. 28 > >>