Nejprodávanější e-knihy - únor 2021 - beletrie

Císařská vyhlídka
Hermína po tragickém roce 1794 přebývá v ústraní na východočeském panství. Provinční život ji však začíná nudit, zvláště ve chvíli, kdy se její sestra s manželem přesouvají do Toskánska, kde zdědili rodinné sídlo...
beletrie

Císařská vyhlídka

189 Kč
Divocí detektivové
(1x)
Slavný román jednoho z nejvýraznějších autorů moderní latinskoamerické literatury. Vypráví příběh dvou „divokých detektivů“, básníků-desperátů Artura Belana a Odyssea Limy a jejich přátel, kteří se vydávají po stopách tajemné básnířky Cesáreji Tinajerové.
beletrie

Divocí detektivové

248 Kč
Kafka na pobřeží
(8x)
Patnáctiletý Kafka Tamura žije s otcem v centru Tokia; rozhodne se najít matku a sestru, které před mnoha lety zmizely, a uteče z domova. Skrývá se v knihovně v malém městečku, kde pozná stejně "podivné" kolegy. Párkrát se mu zdá, že matku zahlédl, ale je to mýlka.
beletrie

Kafka na pobřeží

259 Kč
Katedrála moře
(4x)
Brožované vydání světového bestselleru. Děj historického románu je zasazen do Barcelony 14. století, kde mají své místo prosperující měšťané, nevolníci, opovrhovaní Židé i muslimové potají vyznávající svou víru.
beletrie

Katedrála moře

248 Kč
Klapzubova jedenáctka
Klasický humoristický román ze sportovního prostředí, o tom jak chalupník Klapzuba vychová ze svých synů slavnou fotbalovou jedenáctku.
beletrie

Klapzubova jedenáctka

99 Kč
Kniha o Baltimorských
(4x)
Děj této rodinné ságy nazíráme pohledem mladého úspěšného spisovatele Marcuse Goldmana, který se tentokrát vrací do dob a krajin svého dětství, aby se vyznal z obdivu a lásky k těm, kterým říká Baltimorští.
beletrie

Kniha o Baltimorských

248 Kč
Malinka
(5x)
Román Malinka je především svižně a vtipně vyprávěný příběh, který s nesmlouvavou naléhavostí zobrazuje krizi lidské identity, zamýšlí se nad její podstatou a právem na ni.
beletrie

Malinka

199 Kč
Medvědín
(7x)
Pro většinu lidí neznamená vítězství na juniorském mistrovství v ledním hokeji nic moc, ale pro obyvatele Björnstadu to znamená všechno.
beletrie

Medvědín

199 Kč
Mladá nevěsta
(1x)
Itálie, začátek 20. století. Před branou domu bohaté rodiny se jednoho dne objevuje mladá nevěsta. Je jí osmnáct let a přijíždí z Argentiny, neboť se má provdat..
beletrie

Mladá nevěsta

169 Kč
Osm hor
(2x)
Ať už je osud cokoli, přebývá v horách, které máme nad hlavou – pro protagonisty románu Osm hor platí tohle tvrzení beze zbytku. V horách se do sebe zamilovali rodiče Pietra, jednoho ze dvou hlavních mužských hrdinů, v horách se Pietro seznámí s Brunem, svým nejlepším kamarádem. Výšlapy do hor se...
beletrie

Osm hor

170 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100